Ātro kredītu salīdzinātājs

Vivus.lv atlaides jaunajiem klientiem

Labu laiku nekādi jaunumi saistībā ar atlaidēm nav bijuši. Bet tas nenozīmē ka ātrie aizdevēji nav par tādām domājuši. Tad nu lūk šoreiz tas viss  rezultējies ir ar to ka vivus.lv nācis klajā ar jaunu atlaidi. Vispār pirms ķeramies klāt un pastāstam , kādas tad ir šīs atlaides. Der atcerēties, ka šis aizdevējs ir viens no tiem, kas ik pa laikam nāk klajā ar kādām atlaidēm. Tādā veidā veicinot arī savu atpazīstamību. Piemēram, pirms aptuveni pus gada naca klajā ar jaunumu, ka samazina komisijas maksājumus . Pareizāk samazina komisijas maksu aizdevumam. Bet nu tad par šo piedāvājumu.

Vivus.lv izsenis bijis viens no tiem zināmakājiem iazdevējiem. Par to vien liecina tas, ka to cilvēki ir atzinuši par uzticamāko aizdevēju. Un pat veselus trīs gadus pēc kārtas. Tā arī varētu būt. Jo tomēr šis aizdevējs ir viens no senākajiem tirgū un arī piedāvjumus no šī aizdevēja ir saistošs visiem. Jo ir iespējams aizņemties pavairāk un uz garākiem termiņiem. Tas daudzus uzrunā. jo ir mazāka mēneša maksa un nav jāatmaksā viss vienā piegājienā.

Atlaide jaunajiem klientiem.

Labi. Nav ko lieli runāt. Tad nu ķeramies klāt jaunajam piedāvājumam. Tā kā katra aizdevēja mērķis ir piesaistīt pēc iespējas vairāk jaunos klientus, tad arī vivus.lv ar šo piedāvājumu vēršas pie jaunjiem klientiem. Arī šī piedāvājuma palīdzību nodrošinot to ka jaunie klienti var aizņemties daudz izdevīgāk. Tas pat ir ļoti labs piedāvājums, jo alternatīvas šādiem piedāvājumiem ir diezgan maz. Vispār jau aizdevēji, kas piedāvā ātros kredītu uz ilgākiem laika posmiem ir diegan maz. Tas viss tikai vēl vairāk palīdz nodrošināties, ka šis aizdevējs ir populārākais tirgū. Zemāk arī ir neliels reklāmas video par šo piedāvājumu.

Kas attiecas uz jaunu piedāvājumu pašu kā tādu. Vivus.lv piedāvā tev, pirmo reizi, aizņemoties piedāvā tev veselus 20% atlaidē komisijas maksājumam. Kā viņi paši saka. Ja nu gadienā tu aizņemies 300 euro tad atlaide ir veseli 66 eur. Kas nebūt nav maz. Tā ir ievērojama summa. Tā kā pilnīgi jābrīnās kādēļ aizdevējs piedāvā tik lielu atlaidi kredītā komisijai. Bet nu kas klientam par daļu. Klientam neintresē kāpēc ir tāda atlaide. Viņu interesē aizņemties pēc iespējas izdevīgāk. Tāds ir arī mūsu mēŗķis. Piedāvāt tev atrast tev izdevīgāko aizdevēju nevis meklēt pašam kurš tad ir izdevīgākais.

Neliela piebilde no vivus.lv

Visus.lv arī savā reklāmas piedāvājumā nodrošina nelielu piebildi, lai uzskatāmi ar skaitļiem tu saprastu kas ir kas. Ar to varat iepazīties zemāk.

20% atlaide tiek piemērota komisijas maksai uz kopējo aizdevuma periodu! Aizņemoties 300.00 EUR uz 2 gadiem ar/bez 20% atlaides, komisija 264.96 EUR/331.20 EUR, aizņēmuma likme 70.02%/84.73%, GPL 97.5%/126.80%, kopējā atmaksājamā summa 564.96 EUR/631.20 EUR, ja tiek ievēroti līguma noteikumi.<

Tā kā te nu tur vari redzēt kā izpaužās šī atlaide un kādas ir summas ar to un bez tās.

Par pašu aizdevēju

Mazliet par pašu aizdevēju arī tā kā vajadzētu parunāt. Kas tad nu ir vivus.lv. Šis aizdevējs specializējas uz ātrajiem kredītiem tikai nevis kā visi citi uz īstermiņa. Bet gan uz garākiem termiņiem un ielākām summām. Kas nebūt nav slikti. Tas viss ir baigi labi. Jo lielāka daudzveidība tirgū jo labāk klientam. Viņam ir iespēja aizņemties izdevīgāk un izvēlēties sev tīkamāko aizdevēju. Tas tāpat kā ar automašīnām. Tu tak arī savu auto pildi kādā sevis izvēlētā bendzīntankā. Par kura degvielas kvalitāti esi pārliecināts un zini, ka tā ir laba. Tas pats tad nu ir ar aizdevējiem. Tu arī izvēlies uzticamāko un labāko piedāvājumu. Un tas pat ir pareizi. Nav ko ņemt pirmo kas parādās pie apvāršņa.