Ātro kredītu salīdzinātājs

SMScredit samazina pagarināšanas maksu

Ātrie kredīti izsenis zināmi ar to iespējams pagarināt atmaksas termiņu par 7 ,14 vai pat veselām 30 dienām. Bet vai kāds ir skatījies cik tas izmaksā? Daudzi sajauks ar komisijas maksām un teiks ka ļoti daudz, bet tā diemžēl nav. Lielākoties pagarinājuma maksājumi ir ap 10-15% robežās no aizdevuma summas. Populārākajiem  kā SMScredit, Viasms un citiem tā varētu būt mazāka. Kas parasti ir mazliet mazāk kā komisijas maksājumi. Tas protams atkarīgs no paša aizdevēja.

SMScredit jaunā pagarinājuma maksa

Līdz šim liela daļa ātro kredītu izsniedzēji tikuši kritizēti par to ka viņiem ir palieli procenti un pagarinājuma maksas, tad SMScredit to ir labojis.Kādas tad ir šīs jaunās izmaiņas? Ja iepriekš aizņemoties 100 eur, pagarinājuma maksājums bija 12.5 eur, kas nozīmē ka pagarinājuma maksājums bijis 12.5 % no summas . Tad tagad smscredit šo summu ir samazinājis līdz 7,5% . Precīzāk gan tu vari uzzināt pārbaudot to viņu pašu kredīta kalkulatorā. Tā tu varēsi uzzināt preicizāko informāciju par konkrēto aizdevumu pagarinājuma maksājumiem.

Šis tikai apliecina to ka ātrie kredīti paliek ar vien pieeejamāki. Varbūt tas dēl konkurences vai kā cita. Tikai ieguvēji tāpat esam mēs, klienti.  Ja paskatās uz kredītu nozari kopumā, tad nemaz nevaram sūdzēties ka nav piedāvājumi. Tie ir ļoti daudz un dažādi. Katram aizdevējam ir savi īpašie piedāvājumi. Ar tiem katrs cenšas atšķirties no citiem aizdevējiem, Piemēram, kā tagad, SMScredit samazina aizdevuma pagarinājuma maksājumus. Iepriekš jau rakstīts ka Vivus.lv piedāvā aizdevuma apdrošināšanu, kas arī ir līdz šim vienīgais tāda veida piedāvājums. Tāpēc vien pirms aizņemšanās vajag aplūkot visus piedāvājumus. Ja aizdevuma apdrošināšana  nešķiet saistoša, tad pagarinājuma maksa gan var nospēlēt lielu lomu aizdevēja izvēlē.Tas pats ir ar auto kredītiem. Tur ar Mogo vienīgais piedāvā ieķīlāt auto, lai saņemtu naudu. Savukārt ja vēlies pirkt auto, tad piedāvājumi ir ļoti daudz.