Ātro kredītu salīdzinātājs

Kredīti internetā uz ilgāku laika posmu

Neviekredīti internetānam nav noslēpums ka ātrie kredīti ir ļoti labs risinājums īstermiņa naudas aizdevumu gadījumā. Bet ko darīt ja tomēr savajagas vairāk naudiņas uz ilgākiem laika periodiem? Tad droši vien pirmais kas tev nāk prātā ir banka. Bet kā zināms, bankas ne īpaši labi grib izsniegt aizdevumus ar mazām summām un uz ilgiem laika periodiem. Ko tad darīt? Nu tie kas nepadomās un nepaskatīsies kāds ir tirgus piedāvājums, apskatīsies kādi ir piedāvātie kredīti internetā un sagrābsies kaudzīti no tiem, un tad katru mēnesi maksās pagarināšanas maksu. Taču gudrākie paskatīsies vai kāds cits bez bankām nepiedāvā ilgtermiņa aizdevumus. Un kā zināms, tad dažas ātro kredītu kompānijas to dara.

Kas tad ir ilgtermiņa kredīti internetā?

Ilgtermiņa kredīti internetā ir tie paši baku izsniegties patēriņa kredīti. Tikai šajā gadījumā tos tev piedāvā kāda no jau tev zināmām ātro kredītu kompānijām, vai kāda cita. Jautāsi vai tad ir arī kādas ātro kredītu kompānijas kas piedāvā aizņemties ilgtermiņā? Jā ir. Tas pats vivus.lv piedāvā tev aizņemties līdz pat 24 mēnešu garam periodam. Summas? Līdz pat 1500 euro. Daudz ne? Mēneša maksājums arī nav nemaz tik liels 110.82 eur. Nešķiet traki. Tikai ja parēķina, tad mazliet pasālīti ir. 24 x 110.82 = 2659.69 euro. Kopā par diviem gadiem tev sanāks pārmaksāt gandrīz 1200 euro. Būsim precīzi 1159,68 eur tu samaksāsi procentu maksājumos. Protams, neviens tev neliedz atmaksāt aizdevumus ātrāk. Tavai zināšanai, ja atdosi aizdevumus pirms termiņa, būs mazāki procenti. Pareizāk, procentu maksājums ir tikai par izmantoto kredīta laiku nevis visu kredīta periodu.

Patēriņa kredīti internetā, ko der iegaumēt?

Pirmām kārtām, ja ir vajadzība pēc kāda šada aizdevuma, dodies uz banku. Tikai pie nosacījuma ka tu kādu laiku neesi ņēmis nevienu ātro kredītu, jo bankām nepatīk ātrie kredīti. Savā ziņā jāpiekrīt viņiem, jo nu kā var zināt vai cilvēkam viss finanšu jomā ir kārtībā, ja viņš ņem ātros kredītus. Cik no tutas dzirdēts, tad paraski bankas skatas vismaz 6 mēnešu periodā. Vai ir vai nav kāds aizdevums ņemts. Ja tev bankas atsaka, tad nu nākas meklēt pēc kāda no ātro kredītu izsniedzēja.Starpcitu, īlgtermiņa ātros kredītus izsniedz diezgan daudz aizdevēji.Piemēram, vivus.lv vai bigbank ir arī tāds sauleskredits.lv Te nu tad būs tev pāris padomi, kā nesalaist visu šo pasākumu galīgā tūtē un “tikt krastā” ar sausām kājām.

Sāksim ar to ka, atrodi maksimāli daudz aizdevējums. Salīdzini visu to piedāvājumus. Kādi ir procenti, kādi ir termiņi, vai kāds prasa papildus maksu par pirmstermiņa atmaksu ( par šo ļoti jāšaubas). Tad nu skaties kur tev izdevīgāk, kurās bankās ir aizdevēja konts ( šis nodrošinās to ka saņemsi ātrāk naudu un arī maksājumu veikšanas gadījumā aizdevējs ātrāk saņems naudu). Kas vēl ir svarīgs? Pats pats galvenais ir veikt maksājumus laicīgi. Jo tas ir kā labs drošības spilvens,ja gadās kādreiz nokavēt kādu maksājumu, tad aizdevējs varēs uz kādu reizi pievērt aci, ka neesi laikā samaksājis kādu no maksājumiem. Tikai nedod dievs nepārvērt to par tradīciju.Kavēt maksājumus.Vislabāk ir pēc iespējas ātrāk atmaksāt aizdevumu. Piemēram noskaidrot vai nevari samaksāt kādā reizē uzreiz 2 vai 3 maksājumus.Tā arī ātrāk varēsi atmaksāt un būs mazāki procenti. Jebkurš šāds mazs knifs spēj tev palīdzēt ietaupīt.Tāpēc esi gudrākais. Salīdzi visu piedāvājumus, izvērtē vajadzības un risinājumus. Lai beigās varēti pieņemt pareizo lēmumu un būt gudrākais.