Ātro kredītu salīdzinātājs

Ko darīt ja nevar atmaksāt kredītu?

Turpinām mūsu rakstu sēriju par ātriem kredītiem un to kā tie var gan ietekmēt tavu kredītvēsturi gan kas liecina par to ka tev nevajadzētu aizņemties.Tad šoreiz parunāsim par to ko darīt ja ir noticis pats sliktākais un nevari atmaksāt kredītu.Daudzi cilvēki joprojām nezin, ko īsti darīt saistībā ar tādām problēmām. Lielākā daļa izvēlas vienkārši samierināties ar šīm problēmām un neatbildēt ne piedzinējiem ne aizdevējiem.

padoms ar ātriem kredītiemKā rodas šīs problēmas

Kā tad rodas problēmas atmaksāt aizdevumu? Pa visam vienkārši. Kredīts ņemts neapdomīgi vai nedod dievs ja ir lietots kāds grādīgais dzēriens. Par šo arī esam minējuši kā vienu no iemesliem kāpēc nevajadzētu aizņemties. Pēc šādiem gadījumiem cilvēks  kurš nav padomājis par to vai vajag viņam šo aizdevumu saprot ka nevarēs atdot. Neiela piebilde. Ne visi tā domā. Ir kas atmaksā kredītu. Bet tie kas saprot , ka nemaksās. Izvēlas aizmirst par to un necelt svešiem telefona numuriem. Kā arī brīdinājuma vēstules lasīt izlasa , bet ignorē. Bet cik ilgi tā darīsi? Ne jau visu mūžu, jo tev kādā brīdī arī var arī ierasties kāds no parādu piedzinējiem darba vietā.

Kā risināt šādas problēmas

Šādām kredītu situācijām ir daudzi un dažādi risinājumi. Viens var būt jau iepriekš pieminētais variants ar strausa taktiku un izlikties ka neko nezini. Taču vai tas būs prātīgākais variants? Par to gan laikam jāpašaubas. Tad nu ir  viens variants. Atmaksāt aizdevumu pirms ir stājušās spēkā kādas sankcijas vai izsūtīti brīdinājumi. Bet tas tikai tādos gadījumos, kad spēkā vēl ir aizdevuma atmaksas termiņš nevis jau esi atzīmēts kā parādnieks un nemaksātājs.Ar ātriem kredītiem ir tā ka tie nav tādi “nagi maucēji” , ļaunie kantori vai kā nu citādāk tautā tie tiek devēti.Un visu pirms var sākt ar kredīta atmaksas termiņa pagarinājumu un līdz ar to ļauno datumu pavirzīt uz priekšu. Tas nozīmē ka summa būs jāatdod tāda pati, tikai sākumā tikai kredīta atmaksas datums ir pārlikts par tevis izvēlēto laiku uz priekšu. Sīkāk to var aplūkot smscredit jautājumu sadaļā ievietotajā video . Ar  kredītu izsniedzējiem arī ir iespējams visu sarunāt. Un ja jūtu ka summa ir pa lielu lai atdotu vienā piegājienā droši sazinies ar aizdevēju un gan jau kopīgi atradīsiet risinājumu. Aizdevēja acīs arī tā vismaz izskatīsies labāk nekā ja ignorēsi visu un ar vieglu sirdi ļausi sevi ievietot “melnajā sarakstā”. Bieži ir dzirdēts ka aizdevējs piedāvā sadalīt summu divos vai vairāk maksājumos, tādējādi tu nevi iztērē naudu pagarinājuma maksājumos, bet gan kredīta atmaksai. Par to kādas ir tavas iespējas aizņemties pēc tam gan atkarīgs no katra aizdevēja paša, bet tā vismaz tiksi cauri ar mazāku ļaunumu.Pēc tam varēsi padomāt, kur pieļāvi savu kļūdu un no tā mācīties.

Šis ir viens no rakstiem kurā iepazīstinam tevi ar dažādiem padomiem par to kad vari un kad nevadzētu aizņemties. Sīkāk visus padomus atradīsi padomu sadaļā