Ātro kredītu salīdzinātājs

Kas ir Nordcard

NordkarteIepriekš rakstījām gan par ātriem kredītiem un to kādi ir ātrie kredītu aizdevēji, kas pieejami Latvijā. Gan to kas ir un ka ir parādījies jauns aizdevēju pakalpojums – Kredītlīnija. Taču ir vēlviens jauns pakalpojums. Nordcard. Tad nu šoreiz iepazīstināsim tevi ar to kas ir Nordcard. Kam tā paredzēta. Kā arī kā tā darbojas un kādi bonusi tai ir. Jā, tai ir vairāki bonusi kuri nāk kopā ar šo karti. Jā, Tā ir karte. Bet ar visu pēc kārtas.

Ko piedāvā Nordcard

Nordcart piedāvā vēl nebijušu pakalpojumu. Nu pakalpojums kā tāds līdz šim bija pieejams tikai caur bankā. Bet tagad tas ir pieejams arī ārpus bankām. Iepējams jau uzminējāt ko piedāvā šīs aizdevējs. Nordcard ir kredītkarte ar speciāli jums noteiktu limitu. Kredītlimits ir summā no 300 līdz veseliem 3000eur, kas nav nemaz tik maz. Kā papildus ekstra visam šim pkalapojumam ir apdrošināšana. Kā vēsta paša Nordcard mājaslapa tad Nordcard sadarbojas ar aprodšinātāju ERGO. Šis aprošinātājs piedāvā ceļojumu apdrošināšanu šīs kartes lietotājiem. Tāpat visi tavi pirkumi ir apdrošināti 90 dienas no to iegādes brīža. Der tik iegaumēt ka ļoti iespējams šīs saistas ar tehniskiem pirkumiem. Vēl ir ļoti laba lieta, ka 7 dienas ir bezprocentu periods. Tas nozīmē ka pat ja kredītkartē ir 0.00 eur , tad iepāerkoties un atmaksājot summu 7 dienās nav jāmaksā procentu maksājumi.

Jā. Pareizi saprotat, jūs arī varat iemaksāt naudu šajā kartē un izmantot to kā ikdienas maksājumu karti. Tikai atšķirībā no bankas izsniegtās debetkartes šajā ir vēl arī pieejams kredīts. Izdevīgi ne ? Bet ir vēl viena laba iezīme šim pakalpojumam, Par katru pirkumu kas izdarīts ar šo karti ir iespējams saņemt 1% atpakaļ no katra pirkuma. Tādā veidā iespējams ir atpelnīt kartes maksājumu. Tas viens jau ir liels pluss un var būt iemesls izmantot šo karti. Kāds pat var iedomāties šo karti izmantot kā primāro un atteikties no bankas kartes 🙂

Ar ko tā atšķirās no citiem aizdevumiem

Kad esam mazliet iepazinušies ar šo aizdevēju varam salīdzināt to ar citiem. Kā jau rakstījām pirms tad tad Nordcard piedāvā tev kredīt karti ar noteiktiem limitiem. Tas savā ziņā pārklājas ar kredītlīniju . Arī kredītlīnija piedāvā tev aizdevumu ar tev noteiktu kredītlimitu. Tikai kredītlīnijas gadījumā tev nav pieejama bankas karte. Jo šo aizdevumu tu, tāpat kā ātro kredītu, saņem uz savu bankas kontu. Protams ar karti ir ērtāk. Jo tu vari iemaksāt summu savā kredīta kontā daudz vieglāk nekā kredītlīnijā, jo tur jāveic pārskaitījums no internetbankas. Atšķirībā no ātriem kredītiem šeit tu tev tiek noteikti griesti cik daudz tu vari aizņemties. Un ja ātro kredītu tu aizņemties un tad arī tev viņš jāatmaksā. Bet ko darīt ja ir ļoti liela vajadzībā vēl pēc papildus neliela summas? Nu ātro kredītu gadījumā tad neko.

Nākas vien atmaksāt aizdevumu, lai tiktu pie jauna. Ar kredītlīniju un Nordkarti tā nav. Jo pateicoties tam, ka ir šī garantētā summa kuras ietvaros tu aizņemies. Tas nozīmē ka vari vai nu izņemt visu summu uzreiz vai izmantot to kad nepieciešams. Tā kā katram šīm pakalpojumam ir plusi un mīnusi. Kopumā ņemot gan ir jāatzīmē tas ka pakalpojumi paliek arvien pielāgotāki ikdienas vajadzībām. Senāk arī  neviens nevarēja aizdomāties ka ātro kredītu aizdevējs sāks piedāvāt padrošināt aizdevumus. Bet kā redzams, Vivus.lv jau to piedāvā labu laiku. Tādā veidā iespējams arī ir iedrošināt cilvēkus aizņemties. Jo nebūtu brīnums ka cilvēki ir dzirdējuši visas šīs ļaunās ziņas kas ir bijušas saistībā ar ātriem kredītiem un tagad baidas aizņemties. Nordkarte atkal ar savu piedāvājumu, iespējams, cenšas konkurēt ar banku piedāvātajām kredītkartēm. Laiks rādīs, vai viņiem tas izdosies.

Secinājumi

Mazliet beigās nobīdījāmies no galvenās tēmas. Taču tas tomēr ar parāda to cik tālu ir attīstījušies nebanku finanšu iestādes. Katrā ziņā tās ir spējīgās daudz ātrāk piedāvāt tirgū jaunus pakalpojumus un veikt izmaiņas tajos. Bankām tomēr īsti nav iespējas tik ātri adaptēties tirgus situācijai. Varbūt arī tas nav vajadzīgs. Tagad tikai atliek minēt kas būs nākošais pakalpojums. Varbūt tev ir kādas idejas? Vai vēlmes? Iespējams tev ir ideja nākošajam projektam. Apdomājies par to.