Ātro kredītu salīdzinātājs

Kas ir kredītlīnija

Kā vēsta senas parunas, tad pastāvēs tas kas mainīsies. Tāpat ir aizdevumu nozari. Tad nu tur arī cilvēki sēž rokas klēpī salikuši, bet gan ir izlolojusī jaunu pakalpojumu. Kredītlīnija. Tad nu iepazīstināsim arī tevi ar šo pakalpojumu. Lai arī tu zini ka tas ir, varbūt pat tas ir tieši tas kas tev vajadzīgs. Varbūt tradicināli izmantotais ātro kredītu pakalpojums tev vairs nešķitīs interesants.

Kas ir kredītlīnija

Kredītlīnija. Jauns aizņemšanās veids. Pamatu pamatā tas ir tas pats ātrais krēdīts tikai ar savu specifiku. Kā tas darbojas? Tu piesakies kā standarta ātrajam kredītam, Tikai šiet nevis tu saņem sevis pieprasīto summu, bet tev tiek norādīts cik ir maksimālā summa, kuru tu vari saņemt. Viss kas tev ir jādara ir jāiesniedz nepieciešamie dokumenti un konta izraksts un aizdevējs noteiks cik lielu summu tev var piešķirt. Kad ir noteikta maksimālā summu, tad tu vari aizņemties šīs summas ietvaros. Nav jāmaksā par konta uzturēšanu vai ko citu, tikai par summu ko esi aizņēmies.

Kādi ir plusi no šī pakalpojuma

kredītlīnijaLielākais pluss ir šī aizdevuma salīdzinoši zemā procenu likme – 10%. Tikai jāņem vērā ka tie ir 10% mēnesī. Tā kā nevar te izpauzties uz ilgiem terimiņiem. Kā jaunākais aizdevējs šajā jomā Kimbi.lv norāda tad ir vairākas priekšrocības. Vienīgā lieta par ko šeit ir jāmaksā ir procenti pat izsniegto summu. Runājot par atmaksu. Kā norādīts konkrētā aizdevēja mājas lapā tad tu vari arī atmaksu veikt ar lielākiem maksājumiem. Tādā veidā ātrāk atmaksājot izsniegto izdevumu. Bankā ņemtam kredītam tādas iespējas īsti nav. Nu ir, bet ir iespēja veikt daļu summas dzēšanu pirms laika un tas ir atsevišķs maksājums. Varbūt ,protams, tur ir kas mainījies. Un tagad tas viss ir ļoti ērti.  Arī pats aizdevējs uzsver ka tas ir veids kā maksāt mazāk jeb ietaupīt. Jo ātrāk apmaksājot pamatsummu samazinās procentu maksājumu summas. Tādā veidā sanāk ka tev ir jāmaksā mazāka summa nekā atmaksu veicot ar minimālām summām.

Kādas ir negatīvās lietas

Īsti negatīvas lietas šim aizdevumam nav. Jo kā jau minējām. Jāmaksā ir tikai par izsniegto summu. Pats aizdevējs norāda, kā ir iespējams aizņemties izdevīgāk. Jeb kā tev ir iespēja samaksāt mazākas summas par aizdevumu. Tas jau vien ir liels pluss. Jo daudz ir nācies dzirdēt ,interneta komentāros, ka ātro kredītu izsniedzēji koncentrējas tikai uz pelņu. Šis ir pierādījums, ka tā nav. Katrā ziņā šis aizdevums ir ļoti izdevīgs tiem, kas grib nodrošināties ar iespējams krīzes gadījumos aizņemties. Jo tu jau laicīgi zini kāda summa tev pieejama . Nepieciešamības gadījumā tikai jāpieprasa summas pārskaitījums uz tavu bankas kontu. Izdevīgi ne ?