Ātro kredītu salīdzinātājs

Kas ietekmē tavu iespēju saņemt aizdevumu

Katram kurš kaut reizi ir aizņēmies ir bijis prātā šis jautājums, kas ietekmē manu iespēju saņemt kredītu. Šoreiz stāsts nebūs tikai par ātrajiem kredītiem, bet gan par visa veida aizdevumiem. Šo abu aizdevumu veidi ir savā ziņā diezgan līdzīgi. Tāpēc nav ko atkārtot vairākas reizes vienu un to pašu ja varam izstāstīt to visu vienā reizē. Banku aizdevumi no ātriem kredītiem atšķiras ar termiņiem, procentiem kā arī summām. Tās ir atsķirības pašā produktā, izsniegšanā vēl ir savādākas lietas. Bet pašā saknē abiem kredītiem ir līdzīgi mērķi. Atrisināt finanšu problēmas vai palīdzēt veikt kādu pirkumu.

Kas vispār ir ātrie kredīti

aizdevumu ieguvumiĀtrie kredīti ir aizdevums ar termiņu līdz 30 dienām, ar retiem izņēmumiem arī uz ilgāku laika periodu. Šo aizdevumu saņemt ir daudz vieglāk kā banku izsniegto kredītu. Banku aizdevumu izskatīšanas laiks ir līdz divām vai vairāk darbadienām, bet ātro kredītu iespējams saņemt pat pāris minūšu laikā. Pieteikties ātram kredītam var divos veidos. Daļa aizdevēju ļauj tev pieteikties nosūtot SMS jeb isziņu ar noteiktām lietām, bet visi aizdevēji tev piedāvā iespēju aizpildīt mājaslapā pietekuma formu. Parasti pēc pieteikuma nosūtīšanas pāris minūšu laikā saņemsi sms ar lēmumu. Lielākoties ja esi ievērojis visus noteikumus un saistības, lēmums ir pozitīvs. Noteikumi , šiem kredītiem ir ļoti vienkārši. Jābūt oficilāiem ienākumiem un nedrīkst būt kavēti vai neatmaksāti pakalpojumi vai kredīti. Tā teikt nedrīksti būt “melnajā sarakstā”.

Šo aizdevumu lielākā atškirība no patēriņa kredītiem ir summa. Ātro kredītu summas sākas no 50 eur , patēriņa kredītiem tā sākās no 300 euro vai līdzīgas summas. Tāpēc ja cilvēkam vajag 100 euro, tad viņam atliek tikai aizņemties izmantojot ātro kredītu iespējas. Ja vien tev nav kredītkartes. Kredītkartes cik zinām nav mums visiem. Lielākai daļai ir parastās debetkartes. Lielākais ātro kredītu konkurents laikam arī būs šīs kredītkartes. Tikai to izsniegšanas noteikumi atkal mazliet iegriež tām. Minimāliem ienākumiem pēc nodokļiem jābūt vismaz 260 euro.

Kas ir banku kredīti

Kas ir banku aizdevumi ? Šie aizdevumi dalās vairākās daļās. Vieni ir hipotekārie kredīti, tad nāk auto kredīti un līzings, nākamais ir patēriņa kredīti. Mums šajā gadījumā vairāk interesē patēriņa kredīti. Jo tie ir vislīdzigākie ātriem kredītiem. Banku kredīts ir ir aizdevums uz teriņu no 3-5 gadiem. Summas ar šajā gadījumā ir daudz lielākas. Parasti ap 2-6 tūkstoši euro. Kādam vairāk, kādam mazāk. Daudzi uzskata, ka banku kredītiem ir padaudz mīnusu. To izskatīšanas termiņš ir vairāk kā viena diena . Protams, var arī būt ka izskata ātrāk. Lai to iegūtu tev ir jābūt oficiāliem ienākumiem vismaz 260 euro (precizējot 252 euro ) euro apmērā, T ava kredītvēsture ar tiek skatīta daudz stingrāk.

Tas protams atbaidi daudzus. Jo nu kuram gribas gaidīt uz naudu tik ilgi? Visiem gribas naudiņu ātrāk. Vienīgā iespēja saņemt ātrāk naudu no bankas ir pieteikties kredītkartei. Bet tās atkal ir jaunas prasības. Ir lielāki minimālo mēnešu ienākumu griezti un citas vajadzības. Līdz ar to daudzi atkal nespēj kvalificēties šādām prasībām. Tad nu ja vajag ātrāk naudu un nelielu summu ir jāizmanto ātrie kredīti.

Ātro aizdevumu ietekme uz banku kredītiem

Kā tad ātrie kredīti ietekmē saņemt banku aizdevumu ?  Bankas katrā ziņā nav lielā sajūsmā par ātriem kredītiem, jo tie samazina viņu peļņu aizdevumu izsniegšanā. Tas pats vivus.lv ir ļoti liels konkurents patēriņa kredītiem. Tāpat atkarīgs kā kura banka, bet daļa bankas nosaka. Lai saņemtu bankā kredītu nedrīkst pēdējo 3-6 mēnešu laikā izmantot ātros kredītus. Jo ātrie kredīti liecina par klienta problēmām ar naudas plūsmu. Tāpēc vien var tikt atteikts bankā aizdevums. Savukār ātrie kredīti par to klusē. Nav nācies dzirdēt, ka ātrie kredīti būtu atteikti bankas kredīta dēļ. Tāpēc otrādāk nav nekādas problēmas.