Ātro kredītu salīdzinātājs

Kāpēc svarīgi informēt ģimeni par savām finansēm

Visu laiku reklāmās visos iespējamos kanālos. TV, internets un visur citur, kur tiek reklamēti finanšu pakalpojumi, tas tiek atgādināts. Izvērtē savas iespējas atmaksāt aizdevumu un līdzīgi saukļi. Bet ne jau tikai tas ir svarīgi. Vispār jau cilvēki ir maz izglītoti par finanšu lietām. Bet nu kā lai izglītojas ja nav resursu. Grābstīt pa mazuma internetā ar nav nekāda bauda. Vēl ir iespēja lasīt resursus kā mēs. Tāpēc šoreiz mēs tev pastāstīsim mazliet par to kāpeč ir svarigi informēt ģimeni par savām finansēm. gan par kredītiem gan citām lietām. Tas viss ir svarīgi. Šoreiz apskatīsim gan to kas ir svarīgi un ietilpst tavās finansēs. Jeb ko mēs  varam pavietot zem šī termina, tāpat arī padiskutēsim par jau pieminēto tematu.

Tavas finanses

Kāpēc svarīgi informēt ģimeni par savām finansēmTad nu pirms mēs apskatām un apspriežam galveno tematu. Aplūkosim arī to kas slēpjas zem šī jaukā temata. Tavas finases. Visiem mums patīk saņemt un mēs saņemam naudu . Vai nu tā ir ikdienas alga vai kādi citi ienākumi. Bet kāda nauda mums nāk. Tad nu mums ir iespēja gan iegādāties ko lietderīgu gan arī “notriekt” šo naudu pēdējos draņķos. Kas tad mums skaitas lietderīgs. Tas nu arī ir atkarīgs no katra paša. Kādam kas noderīgs var būt atkal pilnīgi nelietderīgs otram. Bet nu kopsaucējos ņemot no abām frontēm, lietderīgi tērēta nauda būtu uz nepieciešamām lietām. Lietderīgās lietas, kas abām pusēm būtu vienādas nebūtu daudz.  Tās būtu ikdienas rēķinu apmaksas, kādas drēbes un citas tādas sadzīves preces un pakalpojumi ko ikdienā izmantojam un zinām .

Bet ir vēl arī lietas kuras mēs nepērkam katru dienu, bet arī tās ir nepieciešamas. Piemēram, tas pats automobīlis vai motocikls. Labi, motocikls varbūt retāk. Bet auto gan mums visiem ir nepieciešams gandrīz kā ēst. Jo nu kur tu šajās dienās bez auto . Bez auto kā bez rokām. Taču auto mēs nepērkam katru dienu. Bet tkal daudzi aizmirst to ka auto uzturēšana arī prasa naudu. Nemaz nerunāsim par to ka auto arī nedarbojas uz gaisu . Arī tam bākā ir jālej degviela. Tā arī maksā kau ko . Nav vairs tie jauki laiki kad degviela maksāja 30 santīmi litrā. Tagad bez  vismaz 1.10 eur par litru var nerēķināties. Maksās virs tās summas. Protams ar dažādām atlaidēm ir iespējams ietaupīt, bet cik cilvēkiem ir atlaižu kartes. Retajam.

Tā kā arī auto mēdz saplīst, tad jārēķinas arī ka tur būs jāmaksā iespaidīga naudas summa. Katrs remonts ir ar risku ietekmēt tavas tā mēneša finanses. Bet nu tas atkarīgs arī ar cik glaunu auto tu brauc.

Kāpēc jāinformē ģimene par finansēm

Nu tad laiks pieslēgties pie galvenā temata. Kas jau kā noprotams ir saistīts ar to vai un kādēļ mūsu pārējiem ģimenes locekļiem būtu jāzin par jūsu finansēm. Pirms sākam runāt par šo tēmu ,piebildīsim kas šis domāts ka ģimene domāta, bērni un partneris.

Kāds varētu jautāt, Kāpēc tas nepieciešams ? Ikdienā mēs daudz par ko vienojamies ar saviem ģimenes locekļiem. sāksim jau ar pašu vienkāršāko. Tak to ko ēdīsiet vakariņās arī saskaņojat. Tad nu tieši tas pats attiecas arī uz finasēm. Arī par tām ir jārunā ar saviem ģimenes loceķļiem. It īpaši tas būtu svarīgi saistībā ar bērniem. Labāk būtu laicīgi mācīt tiem ,ka nauda ir jānopelna un ka tā arī ir jātērē atbildīgi . Tā radinot viņus pie tā, lai pieaugot nešķietos ar naudu.

Tāpat tas atiecas arī uz tavu dzīves partneri. Lai vai liekas tikai ka abi pelna un viss ir kārtībā tomēr arī veicot kādu lielāku pirkumu ir jāatceras ka tas ietekmē arī ģimenes kopējo budžetu. Tāpēc pirms kāda lielāka pirkuma vienmēr ir jāaprunājas ar ģimeni un jāsaprot vai dotajā brīdī to var atļauties vai nē. Protams, ir cilvēki , kas pamanās iekrāt naudu un tādā veidā arī viņiem šādi pirkumi neietekmē ģimenes kopējo naudas maka biezumu, jo tie tiek segti ar iekrājumiem. Kas ar nav nemaz tik neapdomīgi. Tas ir viens no veidiem kā labāk rīkoties ar naudu. Bet par to jau atkal cits stāsts. Par kuru pastāstīsim tev kādā citā reizē