Ātro kredītu salīdzinātājs

Kādēļ tiek atteikti ātrie kredīti?

Bieži cilvēkiem izmantojot ātros kredītus tie tiek atteikti. Kāda maza daļa no visiem tikai aizdomāsies kapēc viņam netika piešķirts aizdevums. Pārējie tikai nolamāsies un domās ko darīt tālāk. Bet kāpēc tiek noraidīti pieteikumi ?  Iemesli ir dažādi.

Kāpēc tiek atteikti aizdevumi?

Atteikti ātrie kredītiKā jau minējām, iemesli var būt dažādi.Protams, aizdevēji jums nesaka kāpēc jums tiek atteikts viņu pakalpojums. Jo iespējams ka to vai piešķirt vai nē viņi nosaka pēc kādas iekšējās izvērtēšanas sistēmas.Bet pēc visas pieejamās informācijas, ko iespējams iegūt lasot ziņu portālos pieejamās ziņas par kredītiem, kā arī paklausoties ko apkārtējie runā varam izvedot cilvēka profilu. Un iegūt ainu kāds tad izskaras klients kuram tiek noraidīti ātro kredītu pakalpojumi.

Katram klientam reģistrējoties ir jānorāda kādi ir viņa ienākumi. Tā kā pēdējā laikā ir strauji mainījušies likumi kredītu jomā , līdz ar to tāpat kā bankām, gan jau arī ātriem kredītiem ir noteikts cik % no algas drīkst būt kredīta atmaksas vai ikmēneša maksājums. Daudzi cilvēki par šādiem noteikumiem nezina un pat ejot uz banku saka ka ir gatavi maksāt 50% no ienākumiem par aizdevumu, bet viņi nav noskaidrojuši to ka likums ierobežo šo maksājumu līdz noteiktiem procentiem no ienākumiem. Kāpēc tas tiek darīts? Lai cilvēkam, kuram ir izsniegts aizdevums būtu iespējams veikt savus ikdienas maksājumus un nebūtu tā ka viņš samaksā maksājumu bankai un pārējo laiku dzīvo bez naudas. Un te arī rodama atbilde uz to klientu jautājumiem, kapēc man neiedeva aizdevumum, bet viņi nav noskaidrojuši cik viņi var aizņemties.

Kāpēc tiek atteikti ātrie kredīti internetā

Tad nu esam tikuši līdz ātriem kredītiem. Kā jau minējām vispār par aizdevumiem,tad lielākoties atteikumi tiek saņeti ja aizņemas lielāku summu par savu maksātspēju. Bet vēl jau ir arī cit faktori. Populārākais jau laikam būs tas ka aizņemās visās iespējamaš vietās un kādā nav atdots aizdevums laikā, līdz ar to aizdevēji skatās ar aizdomām uz šādiem klientiem. Jā, aizdevējiem ir kredītņēmēju reģistrs, kurā viņi  var noskaidrot, kādas summas konkrētais cilvēks ir ņēmis un vai nav kādas nenokārotas saistības un vai viss ir nokārtots laikā. Šis ir arī vēlviens faktors ko aplūko aizdevēji, kā arī veic atzīmes par klientiem kas ir kavējuši kādus maksājumus. Šāda piesardzība nekad nenāks par ļaunu. Tu jau arī pirms aizdod kādam no draugiem naudu padomāsi vai viņš vispār varēs atdot tev naudu un ja vēl šis draugs pirms tam kādam nav laikā atdevis, tu vēl jo mazāk gribēsi aizdot viņam.Tad vēl aizdevumi tiek atteikti jo esi iekļauts tā sauktajā melnajā sarakstā. Kas tas ir ?  Latvijas bankai esot savs kredītreģistrs,kurā tiek iekļauti visi kas ņem kredītus , pat viņu galvotāji un tas visas darījumu detaļas, piemēram summa, kad aizdevums tiek atmaksāts pilnībā un citas lietas. Piemēram, nenomaksāji telefonu laikā un vēl nelikies par to ne miņas, lūdzu tiksi tajā sarakstā. Tur iekļūt ir vielgi, bet ar to izkļūšanu ir kā ir.Jo ja esat šajā sarkastā, tad jums ir liegtas iespējas iegādāties precez līzingā vai noslēgt kāda pakalpojuma līgumu. Vienīgā iespēja ja esi kāda pakalpojuma sniedzēja klients jau ļoti ilgu laiku un visu es veicis laikā.Tādēļ daļa kompānīju ja redz ka klients nemaksā, zvana un mēģina izrunāt un atrast kādu risinājumu, kas būs derīgs abām pusēm. Pat bankas saka ja nu rodas problēmas ar aizdevuma atmaksu, droši lai nāk klients uz bankas filiāli un izrunā savu sāpi ar klientu menedži.Tāpat rīkojas ātro kredītu kompānijas, kas zvana saviem klientiem un palīdz atrast kopsaucēju, kas palīdzētu atrisināt visas šīs problēmas.

Kopsavilkums

Kopā aplūkojot abas lietas ir secināms, ka ātrie kredīti tiek atteikti jo cilvēki nav pievērsuši uzmanību savām kredītsaistībām pietiekoši labi un ir kavējuši kādu maksājumu, vēl variants ir arī ka cilvēks mēģina aizņemties vairāk kā viņš spētu atdot. Pats pēdējais variants – cilvēks ir iekļauts kredītreģistrā kā cilvēks kuram ir nenokārtotas parādsaistības.