Ātro kredītu salīdzinātājs

Kā sagatavoties vasaras tēriņiem?

Lai vai arī laiks ārā mūs nelutina, bet tas ir pašlaik. Vasara tuvojas un gan ar laiku būs siltāks un jaukāks laiks. Līdz ar to varāk prāts vilks uz atputu un izklaidēm nevis uz sēdēšanu telpās.  Lai arī iepriekšējā nedēļa pašā tās sākumā neliecināja par labo laiku ( no debesīm krita sniedziņš ) tad paša nedēļa nogale gan jau bija vairāk atbilstoša gada laikam un daudzi steidzās atpūsties pie dabas vai kur citur. Bet kur izklaides tur vasaras tēriņi.

aktīvā atpūta un vasaras tēriņi

photo-graphe / Pixabay

Kā jebkurai izklaidei visur seko tēriņi. Jo nu tak par izklaidēm ir jāmaksā. Kādam gan jau gribētos teikt ka nav jāmaksā nekā. Bet tā diemžēl nav. Ir jāmaksā par visu. Pat ja vēlies apskatīti kādu dabas parku. Tak līdz tam ir arī jānokļūst. Labi. Tuvākos parkus gan jau vari apmeklēt ar velo. Taču tālākos, nu šaubos ka gribēsi doties tik tālu lai varētu ko apskatīt. Tāpēc tur nu tu brauc ar auto vai kādu citu motorizēto transportlīdzekli. Tas arī viss izmaksā ko. Mūsdienās arī ieejas šajos parkos nav par brīvu. Arī tur nākas tev maksāt. Lielākai ģimenei šādi tēriņi ir diezgan iespaidīgi. Vienam vai diviem cilvēkiem tas ir salīdzinoši mazs izdevumu kopums.

Vasaras tēriņi, kā tiem sagatavoties?

Kā rīkoties ar šādiem izdevumiem? Viss atkarīgs kur taisies doties. Ja plāno apmeklēt kādus lielākus pasākumus kā laba daba http://www.labadaba.lv vai citi . Tad apmeklējot parka vai pasākuma mājas lapu tu vari atrast visas nepieciešāmās cenas un arī tad veikt aprēķinus. Tikai jāapiebilst ka šis nebūs tas lētākais pasākums ko apmeklēt. Savukārt ja dodies pei dabas tad lielākie izdevumi varētu būt pārtika un ceļš līdz tevis izvēlētai atpūtas vietai.

Kad esi izvēlējies kur doties , tad arī vari noskaidrot cik tad tev vispār šis viss izmaksās. Tie var būt daži desmiti euro vai arī vairāki simti. Pirmajā gadījumā tas gan ir viegli paceļams pasākums un tur īsti nekāda sagatavošanās nav nepieciešama. Otrā gadījumā gan tā nav.

Lai tur sagatavotos kādam izbraucienam ir nepiečams veikt uzkrājumu jau laicīgi. Vai arī ir nepieciešams izmantot kādus kredītus vai arī jāizmanto kāda kredītlīnija. Otrais gan būtu labāks pakalpojums. Bet ko iesakām mēs?

Kredīts vai iekrājumi?

Dilemma ir starp šīm divām lietām. Abas ir jaukas un grūtas. Ar iekrājumu palīdzību tev nav nepieciešams aizņemties, bet tu visu vari segt no tā ko esi sakrājis. Tikai atkal te ir problēma ar to ka , kā jau visiem zināms, sakrāt naudu ir grūti. To nav izdarīt veigli. Ar otru atkal ir tā, ka aizņemties ir ļoti viegli, bet atmaksāt aizdevumu ir tā grūtākā lieta. Tad nu te arī tev pašam ir jāizvēlas, kas ir tā labākā lieta. Mēs tomēr ieteikt veidot uzkrājumu. Ar šo vienu uzkrājumu tu jau būsi sevi pieradinājis pie tā, kā sakrāt naudu un tas tev var palīdzēt uz priekšdienām. Gudri ne ? Tas arī tev palīdzēs uzturēt kārtībā tavu kredītvēsturi un nepieļaut, lai vasaras tēriņi to sabojā.