Ātro kredītu salīdzinātājs

Kā atrast izdevīgāko aizdevumu auto iegādei

Visu laiku tiek runāts par to kā pareizi aizņemties ātros kredītus. Bet auto kredīti arī ir ne mazāk svarīgi. Jo te tomēr arī summas ir lielākas un arī termiņi garāki. Līdz ar to ietekme uz tavu maku arī ir lielāka.   Tā kā retais pērk auto skaidrā naudā neaizņemoties, tad nu šoreiz apskatīsim kā aizņemties jau plānojas auto iegāde. Kādi ir nosacījumi, ko labāk izvēlēties. Kurš aizdevējs izdevīgākais un kāda ir procedūra šāda pirkuma veikšanai. Ir labi šo visu zināt pirms tiek sperti pirmo soļi aizdevuma pieteikumā vai arī tiek izvēlēts izvēlēts pareizais aizdevējs. Pareizs aizdevējs aizdevumu auto iegādei tev sanāks arī izdevīgāks.

aizdevumu auto iegādeiKā darbojas auto kredīti

Auto kredīti iedalās divās daļās. Tie kredīti kas tiek izsniegti pērkot jaunus auto. Kur tu naudu pats nesaņem. Tur tev tikai jādodas uz banku un jāiesniedz pieteikums auto kredītam. Tagad arī ir iespēja šo visu paveikt salonā uz vietas. Nav nepieciešamība vairs doties uz banku, Bet nu ieteiktu tomēr aiziet. Varbūt saņemsi kādu piedāvājumu, no kura nevarēsi atteikties. Tad nu jaunu auto gadījumos. Banka norēķinas ar autosalonu un tu vari saņemt auto.

Bet kā ir auto kredīta gadījumā, ja pērc lietotu auto ?  Te atkal kārtība ir savādāka. Te kad zini ka vēlies pirkt jaunu auto un aptuvenais budžets kādu gribi no bankas ar ir zināms. Dodies arī uz banku un piesakies ka tev vajag aizdevumu auto iegādei. Banka tad izskatīs tavu pieteikumu un atkarībā no tā cik kārtīgs esi bijis ar savām finansēm un kā maksājis. Tad kad banka tev piešķirs aizdevumu, tad no šīs dienas sāks tikšķēt laiks. Jo ierastā prakse ir 30 dienu laikā pēc kredīta saņemšanas, tev ir bankā jāuzrāda jaunā auto reģistrācijas apliecība. Savādāk banka tev var likt atmaksāt aizdevumu, jo auto neesi nopircis. Šis variants varētu būt populārākais variants mums. Jo tomēr ja skatamies, tad retais pērk jaunu auto. Ļoti liels cilvēku skaits vēl iegādājas mazlietotus auto.

Te vēl svarīgs punkts. daļā banku piesakot aizdevumu auto iegādei ir jāskatās cik vecs auto būs pēc kredīta nomaksas. Tas arī ir svarīgi.

Kuru aizdevumu auto iegādei tad izvēlēties?

Tāpat kā ātros kredītus arī salīdzinam auto kredītus. Tādā veidā nodrošinot ka tu vari aplūkot visus nebanku aizdevējus vienā vietā. Bankas aizdevumus salīdzināt ir grūti. Jo ir daudzas lietas kas ietekmē to piedāvājumu. Gan tas kādi ir tavi ienākumi, gan tas kāda ir tava kredītvēsture un daudz kas cits. Līdz ar to ej tu uzmini katru piedāvājumu. Nebanku kreditoru piedāvājums ir vienāds visiem. Bet ne par to šoreiz runa. Kuru aizdevēju tad izvēlēties. Tas atkarīgs no tevis. Ja gribi mazākus procentus, ļoti iespējams banka būs tavs draugs.  Pareizākais variants kā izvēlēties aizdevēju. apjautājies kadas ir procentu likmes katram aizdevējam. Apskaties uz kādiem termiņiem ir tevis interesējošie mēneša maksājumi. Tā arī atsijāsi tos kas neder.

Atceries arī to, ka daļa aizdevēju aizdod maudu tikai pret auto. Kā arī tev jau ir jānoskata auto kad dodies pie aizdevēja. Tad to vēl novērtēs un tad zināsi cik dabūsi.  Vai summa būs tāda pati kā cena. Iespējams aizdevums būs daudz mazāks. Tāpēc izdevīgāk ir izvēlēties aizdevēju, kas tev aizdod naudu un tad izvēlies auto. Jo Varbūt tev ir 2-3 varianti kas patīk. Tad nu ja nauda ir uz rokas var doties tos aplūkot.  Ja auto pērc kādā laukumā. Tad cita lieta. Liela daļa šo laukumu sadarbojas ar aizdevējiem. Tā kā tur pat nekur nav jāiet. No privātā pērkot gan nebūs tik vienkārši.