Ātro kredītu salīdzinātājs

Google aizliedz ātro kredītu reklāmas

Ik pa laikam parādās ziņas  gan TV gan interneta portālos par to ka dažādi tiek ierobežoti īstermiņa kredīti.Jau ap jaunogadu ziņojām ka valsts arī ir ieviesusi lielas izmaiņas īstermiņa kredītu jomā , kas diezgan ietekmē tos kas vēlas aizņemties internetā.Kam interesē var iepazīties ar Patērētāju tiesību likumā definētām prasībām kreditoriem.Bet tās nav vienīgās izmaiņas.

Google pirms pāris dienām arī nāca klajā ar paziņojumu, ka sākot ar šī gada jūlija vairs nebūs iespējams google reklāmas tīklā publicēt ātro kredītu reklāmas. Kāpēc? Google konsultējoties ar partneriem ir nolēmis ka nebūs ētiski ļaut citiem piepelnīties uz cilvēku , teiksim tā, nelaimēm. Šis nav pirmais gadījums, kad google ierobežo ātros kredītus. Tā kā tā ir globāla problēma nevis tikai Latvijas lokālā problēma.Google, piemēram, Anglijā daudz sīkāk izskatas kritērijus pēc kuriem izvietot rezultātus savā lapā. Tādējādi apgrūtinot iespēju visiem reklamēties.

Varētu šķist dīvaini, jo google tak saņem naudu par to ka kāds aplūko un nospiež uz viņu izvietotām ātro kredītu reklāmām.Tas arī viss tiek darīts arī dēļ tā lai cilvēki saņemtu tikai to ko viņi meklē un ja tev tiek piedāvāts reklāmā auto kredīts, tad lai tu saņemtu arī to īsto piedāvājumu nevis kādu neuzticamu rezultātu.Tāpat tas ir ar citiem aizdevumiem. Pēc šī var secināt ka Google ļoti sīki pieiet pie senāk sevis izpaltīta paziņojuma par to ka tiks uzlabots algoritms kā cilvēki saņem rezultātus un kā tiek parādītas reklāmas. Tā teikt uzlabot lietotāja pieredzi un piedāvāt maksimums kvalitatīvu pakalpojumu. Kas starpcitu ir ļoti apsveicami.Arī aizdevēji savus kredītu pakalojumus varēs padomāt, kā tos reklamēt. Kas atkal noved tikai pie pozitīvām lietām.

Arī mēs cenšamies uzlabot tev iespējas salīdzināt un iepazīstināt ar jaunāko informāciju par ātriem kredītiem, lai tu zinātu kādi ir jaunākie piedāvājumi un kādas ir jaunākas izmaiņas. Bet atceries, ka ne vienmēr vajag aizņemties.Esi prātīgs un jebkurā gadijumā uzmanīgi Izvērtē savas iespējas atmaksāt aizdevumu!