Ātro kredītu salīdzinātājs

Ferratumbank 2 aizdevumi bez komisijas maksas

Hei! Esam klāt ar kārtējiem jaunumiem par to kas tad nu jauns aizdevumu jomā vai ko jaunu mums piedāvā aizdevēji. Tā kā nu jau tirgū ir vairāk par 15 aizdevējiem, tad nu vairs nav iespējams vienkārši piedāvāt pakalpojumu. It īpaši bez kādām papildus , tā teikt “odziņām” . Rekur, jau rakstījām ka vivus piedāvā aizdevuma apdrošināšanu. Līdz šim neviens no aizdevējiem nav mēģinājis pārspēt šo piedāvājumu. Bet ir aizdevēji kas nesēž uz vietas, bet gan domā kā uzlabot savu pakalpojumu piedāvājot ko tādu kas citiem nav. Kāds nāk klajā ar jaunu pakalpojumu zem cita zīmola, bet ir kas papildina esošo pakalpojuma piedāvājumu ar ko tādu kas cilvēkus ieinteresē. Šoreiz  tas ir aizdevējs Ferratumbank

Ferratumbank aizdevums bez komisijas maksas

ferratumbank2aizd
Kā jau aplūkojams šajā bannerī. Ferratumbank piedāvā nu jau veselus divus aizdevumus bez komisijas maksas.Līdz šim neviens cits aizdevējs ar ko šādu na nācis klajā. Tā kā, šis ir nebijis piedāvājums tirgū. Redzēsim kādas būs klientu atsaukmes.  Bet kā tas strādā?

Nevajag sacerēties ka tagad dabūsi uzreiz divus aizdevumus. Tā nebūs šīs piedāvājums strādā nedaudz savādāk. Reklāmas sauklis šim piedāvājuma būt tas kas vislabāk atbilst tam kā šis piedāvājums strādā.

Tad nu kas īsti šis ir par piedāvājumu? Ja izlasot iepriekšējo rindkopu tev var šķist ka “2 aizdevumi bez komisijas maksas” ir samuldēts, tad tā nav. Šis piedāvājums darbojas kā kompleks piedāvājums. Lai iegūtu izmantotu šo piedāvājumu , tev jāaizņemas īstermiņas kredīts un jāatmaksā tas 15 vai 30 dienās. Pēc tam kad esi atmaksājis šo kredītu, tev jāpiesakās kredītlimita aizdevumam un jāatmaksā tas 30 dienu laikā.  Šie abi aizdevumi tad tev arī būs bez komisijas maksas. Tikai jāpiebilst ka šis aizdevums bez komisijas maksas ir pieejams tikai jaunajiem klientiem, jeb tiem, kas aizņemas pirmo reizi.  Tā kā ja jau esi reiz aizņēmies no Ferratum, tad šis piedāvājums tev iet secen. Bet nu neko darīt.

Kas jāzin šādiem piedāvājumiem

Runājot par šāda veida piedāvājumiem. Vienmēr svarīgi ir izlasīt un iepazīties ar piedāvājumu. Jo ar šo piedāvājumu tā ir. Jo neizlasot kāds no patstāvīgajiem klientiem var padomāt ka tas arī atbilst viņam. Tāpēc esi uzmanīgs un neiekrīti liekās problēmās, tikai tāpēc ka noslinkoji izlasīt piedāvājuma noteikumus.  Jo tas var aizņemt tikai 1-2 minūtes, bet problēmas atrisināt tādā laika periodā nav iespējams. Tas prasa ilgāku laiku.

Vienmēr paskaties vai tev konkrētais piedāvājums ir noderīgs. Varbūt tev šis aizdevums nav tas ko vajag. Citus izdevīgus aizdevumus ko sniedz ātro kredītu iespējas vari atrast sadaļā ātrie kredīti vai kredītlīnija. Kāds no šiem pakalpojumiem tev noderēs. Kā lielisks piemērs kā nevajag darīt var kalpot aizdevējs smscredit, kas senāk piedāvāja  gan picas gan biļetes tiem kas aizņēmās pirmo reizi, tas viss noveda pie tā ka cilvēki aizņēmās tikai dēļ šiem bonusiem nevis tāpēc ka viņiem vajadzētu to. Tā var izniekot labas iespējas aizņemties pirmo reizi bez maksas.

Bet kā tad jādara? Elementāri. Neaizņemies bonusu pēc. Aizņemties ja tiešām vajag naudu. Izvērtē visus piedāvājumus. Izpēti kuram aizdevējam ir mazāki pagarinājuma maksājumi. Kurai kompānijai ir mazāki aizdevuma procenti, jeb komisijas maksājumi. Kura ir uzticamāka. Tas viss tev palīdzēs aizņemties pārdomāti. Ja ir kādi jautājumi droši raksti aizdevējam. Viņi tev arī palīdzēs.