Ātro kredītu salīdzinātājs

Biežākās problēmas aizņemoties, kā no tām izvairīties

Jaunumi | Padomi | Ievietots July 9, 2017

Nu jau tā ir normāla lieta, ka ik pa laikam interneta portālos, TV vai radio izskan informācija par to ka joprojām cilvēkiem ir problēmas ar ātriem kredītiem. Tagad gan tas ir mazāk, bet pirms pāris gadiem tā bija viena no top tēmām kas tika pieminēta ziņu raidījumos. Varbūt šķiet dīvaini, bet kāpēc tad ir nepieciešams par to runāt? Šoreiz nebūs ierastā lieta, kad vienkārši gribas parunāt par kāda problēmām. Tas tiek darīts lai pārējie mācītos no šādām kļūdām. 

Lasīt vēl »

Kāpēc svarīgi informēt ģimeni par savām finansēm

Padomi | Ievietots June 17, 2017

Visu laiku reklāmās visos iespējamos kanālos. TV, internets un visur citur, kur tiek reklamēti finanšu pakalpojumi, tas tiek atgādināts. Izvērtē savas iespējas atmaksāt aizdevumu un līdzīgi saukļi. Bet ne jau tikai tas ir svarīgi. Vispār jau cilvēki ir maz izglītoti par finanšu lietām. Bet nu kā lai izglītojas ja nav resursu. Grābstīt pa mazuma internetā ar nav nekāda bauda. Vēl ir iespēja lasīt resursus kā mēs. Tāpēc šoreiz mēs tev pastāstīsim mazliet par to kāpeč ir svarigi informēt ģimeni par savām finansēm. gan par kredītiem gan citām lietām. Tas viss ir svarīgi. Šoreiz apskatīsim gan to kas ir svarīgi un ietilpst tavās finansēs. Jeb ko mēs  varam pavietot zem šī termina, tāpat arī padiskutēsim par jau pieminēto tematu.

Lasīt vēl »

Kā sagatavoties vasaras tēriņiem?

Padomi | Ievietots May 15, 2017

Lai vai arī laiks ārā mūs nelutina, bet tas ir pašlaik. Vasara tuvojas un gan ar laiku būs siltāks un jaukāks laiks. Līdz ar to varāk prāts vilks uz atputu un izklaidēm nevis uz sēdēšanu telpās.  Lai arī iepriekšējā nedēļa pašā tās sākumā neliecināja par labo laiku ( no debesīm krita sniedziņš ) tad paša nedēļa nogale gan jau bija vairāk atbilstoša gada laikam un daudzi steidzās atpūsties pie dabas vai kur citur. Bet kur izklaides tur vasaras tēriņi.

Lasīt vēl »

Vivus.lv atlaides jaunajiem klientiem

Jaunumi | Padomi | Ievietots March 23, 2017

Labu laiku nekādi jaunumi saistībā ar atlaidēm nav bijuši. Bet tas nenozīmē ka ātrie aizdevēji nav par tādām domājuši. Tad nu lūk šoreiz tas viss  rezultējies ir ar to ka vivus.lv nācis klajā ar jaunu atlaidi. Vispār pirms ķeramies klāt un pastāstam , kādas tad ir šīs atlaides. Der atcerēties, ka šis aizdevējs ir viens no tiem, kas ik pa laikam nāk klajā ar kādām atlaidēm. Tādā veidā veicinot arī savu atpazīstamību. Piemēram, pirms aptuveni pus gada naca klajā ar jaunumu, ka samazina komisijas maksājumus . Pareizāk samazina komisijas maksu aizdevumam. Bet nu tad par šo piedāvājumu.

Lasīt vēl »