Ātro kredītu salīdzinātājs

Bino.lv piedāvā 100% atlaidi komisijas maksai visiem aizdevumiem

Sveiks! Tad nu nākamais jaunums. Protams, īsti jau ta jaunums neskaitās, jo tas jau ir ticis reklamēts vairāk nekā mēnesi , ja ne pat ilgāk. Bet iespējams, kāds no jums tam pat nav pievērsis uzmanību. Tad nu šis jaunums nāk no viena no jaunākā parstāvja šajā ātro aizdevēju pulkā – Bino.lv . Kas pats par sevi ir jauns aizdevējs un tas izskaidro kāpēc tam ir šāda kampaņa tieši ar šādiem piedāvājumiem.

Tad nu sīkāk par pašu piedāvājumu. Kā jau teicām, tas nav jauns, bet tomēr par cik nāk piedāvājuma beigas der to atgādināt.

Bino.lv piedāvā jaunajiem klientiem aizņeties ar 100% atlaidi komisijas maksai. Teiksi nekas jauns? Jā, bet te ir viens āķis. Ja šis klients piereģistrējas no 24 jūnija līdz 31. augustam, tad jebkuram aizdevumam kas ņemts, arī atkārtotiem, līdz šī gada 31 decembrim nebūs jāmaksā komisijas maksājumi. Būs jāatmaksā tikai pamatsumma. Izdevīgi ne ?

Kā tas strādā? Elementāri!

Tu aizņemies, piemēram , 200 eur uz 30 dienām, nekavējot termiņu tu apmaksā šo aizdevumu tieši 200 eur apmērā. Pēc pāris dienām atkal tu aizņemies sev nepieciešamo summu un laikā tev ir jāatmaksā tieši tāda pati summa.

Tikai atceries, ka jāpiereģistrējas un pirmais aizdevums ir jāpiesaka pirms 31 augusta. Tā kā ja vēlies aizņemties izdevīgi un izmantot šo piedāvājumu, tad laika nav atlicis daudz.

 

Var būt jau pamanīji, ka visu laiku pieminējām to ka aizdevumi ir jāatmaksā laikā. Tā ir un arī te lai izmantotu šo piedāvājumu, visi aizdevumi ir jāatmaksā laikā. Par to kāpēc tā jādara jau esam runājuši iepriekš . Tāpēc aizņemies atbildīgi .