Ātro kredītu salīdzinātājs

Biežākās problēmas aizņemoties, kā no tām izvairīties

Nu jau tā ir normāla lieta, ka ik pa laikam interneta portālos, TV vai radio izskan informācija par to ka joprojām cilvēkiem ir problēmas ar ātriem kredītiem. Tagad gan tas ir mazāk, bet pirms pāris gadiem tā bija viena no top tēmām kas tika pieminēta ziņu raidījumos. Varbūt šķiet dīvaini, bet kāpēc tad ir nepieciešams par to runāt? Šoreiz nebūs ierastā lieta, kad vienkārši gribas parunāt par kāda problēmām. Tas tiek darīts lai pārējie mācītos no šādām kļūdām. 

Kādas tad ir tās lielākās problēmas aizņemoties, kuras pieļauj cilvēki aizņemoties internetā? Vispirms sāksim jau ar to ka lielākā daļa problēmu radās pašos ātro kredītu pirmsākumos. Tas ir vairāk nekā piecus gadus atpakaļ. Šajos pirmsākumos aizdevumi tika izsniegti daudz brīvāk nekā tagad. Ko domājam ar “daudz brīvāk” ? Tad nebija tik striktas pārbaudes un noteikumi. Ātrie kredīti bija pieejami vieglāk jebkuram. Galvenais bija ka tev ir kāda darbavieta ar oficiāliem ienākumiem un viss. Kredītvēstures pārbaude tad nebija tik obligāti, jo tad varbūt vienam no 10 cilvēkiem bija ar problēmām kredītvēsturē. Bet tā kā tas jau pierasts. Ja ir iespēja ko pārkāpt vai izmantot ne tā kā vajag, obligāti tas tiks izdarīts. Tā arī notika ar ātriem kredītiem.

Daļa cilvēku pārvērtēja savas spējas un aizņēmās vairāk nekā spēja atmaksāt. Tā starpcitu notika ne tikai ar ātriem aizdevumiem, tas pats notikās ar hipotekāriem kredītiem un citiem aizdevumiem.Tas bija pats krīzes sākums. Vēl problēmas radās tiem cilvēkiem kas aizņēmas kaut gan viņiem nebija patstāvīgi ienākumi. Tas noveda pie tā ka viņi jau automātiski nevarēja atmaksāt aizdevumu. Tas daudziem iegrieza.  Jo ja laikā neatmaksā aizdevumu ,tad aug soda procentu likmes. Pirmsākumos tās varēja augt ļoti lietas. Pat  vairākas reizes pārsniegt  paša aizdevuma summu. Arī tas bija viens no iemesliem kāpēc cilvēki nonāca tik lielās pārādsaistībās. Tādēļ tika veiktas dažādas izmaiņas likumos kas neļauj soda procentu maksājumam būt lielākam par pašu aizdevumu. Tādā veidā palīdzot klientam risināt šo problēmu un atmaksāt aizdevumu.

Kā redzams ar kredītiem ir lielas problēmas, un ne tikai ar ātriem kredītiem, jo daudzas no šīm pazīmēm ir arī parastajiem kredītiem. Tāpēc no tām būtu vēlams ja mācītos visi nevis tikai tie kam interesē ātrie kredīti.

Jo ja mēs ievērosim pēc iespējas vairāk šos noteikumus, tad mums nebūs citu jaunu ierobežojumu. Kā pieredze rāda, ja cilvēki pārkāpj noteikumus, tad tie tiek padarīti vēl stingrāki. Tāpēc ievērojam šos noteikumus un viss būs kārtībā.

Kā izvairīties jeb pareizāk sakot ievērot šos noteikumus. Sāksim ar to ka pats galvenais jau būs ievērot pamatnoteikumus. Tas ir aizņemties tikai tad kad tiešām vajag. Tāpat neaizņemies ja tev nev garantēti ienākumi. Par to der atcerēties lai arī kādā brīdī kad esi aizņemies, lai nav pārsteigumi. Pašam tas noderēs. Svarīgakais jau ir saglabāt savu kredītvēsturi tīru. JEb vienmēr veikt visus maksājumus laicīgi. Tas vienmēr būs noderīgi. Gan pašam mazāk problēmu gan arī nepieciešamības gadījumā kredītu dabūt būs vieglāk.