Ātro kredītu salīdzinātājs

Ātro kredītu plusi un mīnusi

Kā jau jebkurai lietai ir savi plusi un mīnusi, arī jebkuram aizdevumam ir savi plusi un mīnusi. Gandrīz jebkurš šajos laikos ir paspējis aižņemties ja ne pie bankas tas pie nebanku kreditoriem gan.To kāpēc katrs izvēlējies vienu vai otru aizdevēju var tikai  atbildēt viņš pats. Bet to kāpēc un kuros gadījumos prātīgāk izvēlēties būtu nebanku aizdevējus, gan mēs tev pastāstīsim. Iepazīstināsim tevi ar to kādi ir plusi un mīnusi ātriem kredītiem un banku kredītiem.

 

Banku aizdevumi plusi un mīnusi

plusi un mīnusiBankas ir viens no senākajiem finanšu operāciju veicējiem.Līdz ar to tās arī ir uzticamākās un pieredzējušākās finanšu institūcijas. Tad nu kādi ir plusi un mīnusi banku izsniegtaiem kredītiem ? Sāksim ar pozitīvo. Galvenokārt banku izsniegtiem kredītiem ir mazāka procentu likme nekā ātriem kredītiem. Protams arī šeit summas ir daudz lielākas. Bankas nepraktizē aizdevumus algas apmērā. Tāda ekstra ir pieejama cilvēkiem, kas sev ir paņēmuši kredītkarti.Tiem vienmēr būs iespēja noteikta limita ietvaros aizņemties. Vēliens ļoti labs pluss ir banku procesa automatizācija, jo tev pašam nav nekas jādara, banka tavā vietā izdarīs kredīta maksājumu. Par banku negatīvām pusēm ir ļoti grūti spriest. Vienīgais iespējamais tas, ka lai iegūtu kredītkarti ir jāizpildās vairākam nosacījumiem, tikai tad ir iespējams saņemt šo kredītkarti. Tas ir kā sava veida kritērijs, kā nodrošināties, lai klients ir maksātspējis. Tas ir tikai mūsu minējums. Bet nu gan jau bankām ir savi skaidrojumi šim.

Ātro kredītu plusi un mīnusi

Ar ātriem kredītiem gan ir tā ka nevar pateikt vai ir vairāk plusu nekā mīnusu. Kādēļ? Šos kredītus ir ,iespējams, saņemt daudz vieglāk nekā banku kredītus, jo šeit ir jānorāda tavi ikmēneša ienākumi  , aizdevējs pēc pārbaudes tad arī izlemj vai izsniegt vai neizsniegt tev šo aizdevumu. Nākamā patīkamā lieta ir aizdevuma summas, ja bankas tikai cilvēkiem ar kredītkartēm piedāvā iespēju aizņemties nelielas summas, tad šeit tev nav nepieciešama tāda. Kā pati pozitivākā lieta ir tā ka pirmais aizdevums ir bez procentiem, kā arī uz svētkiem, piemēram, kā jāņiem ir pieejamas atlaides  . Jo kā zināms otrais un katrs nākamais aizdevums ir ar procentu maksājumu. Kā redzams šiem aizdevumiem ir ļoti daudz plusi, iespējams tāpēc tos cilvēki ir tā iecienījuši.

Taču ir arī kāda ēnas puse visam šim pasākumam. Kā jau minējām, tad tikai pirmais aizdevums ir bez procentiem, katrs nākamais ir ar procentiem, un tie diemžēl mēdz būt lielāki kā banku izsniegtajiem kredītiem. Vēl arī dēļ tā ka šie kredīti ir tik pieejami, liela daļa iedzīvotāju arī ir nonākuši parādu jūgā, jo aizņēmās vieglprātīgi vai nepadomājot ko darīt ja nespēs atmaksāt šo kredītu. Bankas tādā ziņā ļoti izvērtē katru klientu.