Ātro kredītu salīdzinātājs

Ātro kredītu apskats nr.3

Turpinam mūsu iepriekšējos apskatus ( pirmais pieejams šeit un otrais šeit ). Iepriekš ātro kredītu apskats arī mainīja formātu. Ja pirmājā mēs apskatījām tikai vienu aizdevēju – SMSCredit. Tad otrais jau aplūkoja vairākus aizdevējus. Iemesls tam ir pa visam vienkāršs. Šādi iespējams aplūkot pēc iespējas vairāk vienādo aizdevēju. Tādi vari iegūt labāku priekštatu no tā kurš ir izdevīgākais aizdevējs tavām vajadzībām. Ātro kredītu pakalpojumi vienmēr ir bijuši noderīgi. Viss atkarīgs kā tu to izmanto

1. Crediton.lv

CreditOnLogoŠis aizdevējs . tāpat kā 4finance grupas aizdevējs SMScredit ir viens no senākajiem aizdevējiem. Arī šis aizdevējs ir viens no tiem tirgus spēlētājiem, kas piedāvā aizņemties līdz  400 euro. Liela daļa aizdevēju pēc pārejas uz euro savus maksimālos limitus ir noteikuši tuvu 400 eur. Arī Crediton.lv . Crediton ir viens no tiem aizdevējiem ,kas arī izsniedz kredītlīniju. Tādā veidā arī paplašinot savu produktu grozu. Līdz ar to arī šeit ir neliela atšķirība. Crediton piedāvā tev aizņemties līdz pat veselam tūkstotiem euro. Retais aizdevējs tev ļauj aizņemties tik daudz.

2.Sohocredit

ātro kredītu izsniedzējs sohocreditViens no aizdevējiem, kas arī tirgū ir jau labu laiku un ir viens no tiem aizdevējiem kas radies tajā laikā kad sākās tikai šo aizdevumu bums. Šis ir viens no tiem iaxdevējiem, kura produkts izceļas ar salīdzinoši zemu procentu likmi. Šim aizdevējam arī tā ir tikai 8.8% aizņemoties 100 euro uz 30 dienām. Līdz ar to šis ir viens no aizdevējiem uz kuru ir vērts skatīties ja interesē mazākas procentu likmes. Tikai nevajadzētu jaukt ar GPL jeb gada procentu likmi. Tā ir vairāk kā 100% gandrīz visiem, ja ne pat visiem aizdevējiem.

3. Latcredit

latcredit_logoAizdevējs latcredit. Viens no tiem ,kas aizsāka otro aizdevēju vilni. Jeb viens no tiem kas uzsāka savu darbību kad labu laiku tirgū nebija ienākuši jauni spēlētāji. Šis arī ir viens no tiem aizdevējiem,kas priecē klientus ar 8.8% procentu likmi.  Šis aizdevējs arī nekādīgi citādi neizceļas uz pārējo fona. Vienīgais kas nāk prātā ir viņu asprātīgās radio reklāmas, kas var likt daudziem pasmaidīt. Pārējais viss gan jau ir tāds pats kā citiem.

4.Viasms

viasmsVia sms, aizdevējs, kas tirgū parādījās viens no pirmajiem pēc SMScredit. ŠIs aizdevējs piedāvā aizņemities līdz pat 700 euro.Nosaukumu arī iespējams aizguvis no tajā laikā populārās lietas. Pašos sākums ātrie kredīti tika saukti par sms kredītiem, gan dēļ pirmā aizdevēja nosaukuam gan tā ka aizdevumu varēji pieteikt ar SMS palīdzību. Tikai protams ne pašā pirmajā reizē. Pirmā reizē maksimālā summa ko vari saņemt ir 350 euro. Arī procentu likme šim aizdevējam ir tuvu zemākajām 10%. Kā papildus pakalpojums tiem, kas vēlas saņemt vairāk naudas ir jauns pakalpojums Viacredit.lv . Tas pats aizdevējs. Tikai atkšķirībā no citiem aizdevējiem šis lielo naudas kredītu ir izdalījis zem atsevišķa produkta. Sanāk gluži tāpat kā ar SMScredit un Vivus.lv

5.OpenCredit

logoAizdevējs Opencredit. Jau pašos pirmsākumos bija viens no tiem kas jau sākumā piedāvā atšķirīgu piedāvājumu. Arī tā tas ir tagad. Arī šim aizdevējam uz 100 euro aizdevumu priekš 30 dienām ir patīkamā 8.8 procentu likme. Atšķirība ir tikai tā ja pirmais aizdevums ir tikai līdz 300 euro, tad jau pēc tam ir iespējams aizņemties līdz pat 1500 euro. Varbūt ne uz reiz ar pirmo aizdevumu, bet pēc tam gan ir iespējams ar laiku tikt līdz šādam aizdevuma slieksnim.Līdz šim arī opencredit ir vienīgais kuram ir lojalitātes programma. Tās priekšrocības ir iespēja ar laiku saņemt aizvien lielākas atlaides kosmisijas maksām. Maksimālā atlaide ir 30%. Tiem pašiem 100 euro no komisijas maksas , kas bez atlaides ir 8.80 eur tā būtu aptuveni 6.16 eur. Bet pie lielākām summām, ieguvums var būt pat lielāks nekā tikai mazliet vairāk kā 2 euro.

Ātro kredītu apskats nr.3 Kopsavilkums

Kā jau redzams. Arī šajā apskatā daudziem auzdevējiem ir patīkama procentu likme. 8.8 procenti. Tas liecina vien par to ka liela daļa aizdevēju piedāvā līdzīgus pakalpojumus. Līdz ar to atliek izvēlēties tikai to kurš aizdevējs patīk. Nu ja ir iespēja. Kāds var izvēlēties aizņemties pie cita aizdevēja, ja ir iespēja aizņemties pirmo   reizi un tādējādi izmantot iespēju aizņemties bez komisijas maksājuma. Tā gan nebūs vienmēr. Bet joprojām ir aizdevēji, kas piedāvā tādu opciju.Un tādi nav mazums.Atliek atrast tikai sev vēlamo un patīkamo.