Ātro kredītu salīdzinātājs

Ātro kredītu apskats nr.2

Iepriekš aizsākām rakstu sēriju par aizdevējiem Latvijā. Šoreiz mazliet pamainīsim formātu un vienā apskatā iekļausim vairākus aizdevējus. Tādējādi centīsiem apskatīt katrā piegājienā vairākus aizdevējus un tādā veidā arī salīdzināt kurš ir izdevīgākais aizdevējs katrā situācijā. Pareizāk, uzzināsim kādi ir plusi un mīnusi katram aizdevējam. Šis būs otrais kredītu apskats mūsu sērijā.

1. Ondo.lv

Aizdevējs Ondo.lv ir viens no 4finance grupas aizdevējiem. Tirgū tas ir viens no pēdējiem šīs grupas aizdevējiem. Jaunākais ir nākamais ko apskatīsim, Kimbi.lv .

Ondo.lv ir viens no aizdevējiem, kas piedāvā pirmo aizdevumu bez komisijas maksas. Ondo.lv ir vieno tiem ātrajiem kredītiem kas piedāvā mazāko procentu likmi. Maza piebilde, tas ir salīdzinot ja aizdevums ir 100 eur un termiņš ir 30 dienas. Ondo.lv tad procentu lime ir 8.8% procenti.Vēl tikai divi aizdevēji spēj piedāvāt tik zemu aizdevuma procentu likmi. Ja salīdzinām visus pārējos nosacījumus, tad arī maksīmālā aizdevuma summa viņiem ir viena no mazākajām. 425 euro. Bet ņemot vērā ka reti kuram varētu parādīties vajadzība pēc tik lielas summas. Ikdienā , iespējams , cilvēki aizņemas maksimums līdz 200 euro. Tā kā tas nebūtu tas lielākais klupšanas akmens. Arī pirmā kredīta summa ir 300eur, kas varētu pietikt lielai daļai jauno klientu. Pārējās īpašības gan ir ļoti tuvas pārējiem piedāvājumiem.

2. Kimbi.lv

Kimbi.lv ir jaunākais no 4finace grupas aizdevējiem. Taču šis ir atsķirīgs ar to ka nepiedavā klasiskos ātros kredītus. Šis aizdevējs piedāvā aizņemties izmantojot kedītlīniju. KRedītlīnija ir iespēja pieteikties aizdevumam, bet to uzreiz neizmantot. Aizdevējs nosaka kāda ir maksimālā summa, ko tev var piešķirt un tad tu aizņemies daļu vai visu šo summu. Piemērs lai labāk izprastu piedāvājumu. Aizdevējs tev piešķir 1000 eur lielu kredītlīniju. Tagad ,kad tev tā ir piešķirta tu vari aizņemties 20, 50 , 100 euro un ja ir nepieciešams vari aizņemties vēl. Vienīgi kopējā summa nedrīkst pārsniegt kredītlīnijas kopējo piešķirto summu. Līdzīgs piedāvājums ir atrodas pie ļoti maz aizdevējiem.

3. Vivus.lv

 Mūsu kredītu apskats ir nonacies līdz trešajam aizdevējam.Viens no senākajiem aizdevējiem un otrs aizdevējs no 4finance grupas aizdevējiem. Vivus.lv . Aizdevējs kas daudziem cilvēkiem ir lielā cieņā. Tieši kāpēc? Tādēļ ka bija viens no pirmajiem aizdevējiem, kas piedāvāja aizņemties lielākas summas kā tradicionālie aizdevēji un arī uz ilgākiem termiņiem par 30 dienām. Vivus jau tev pirmajā aizdevumā piedāvā aizņemties no 50 līdz 1500 euro. Tikai te nākas aizmirst par tādām opcijām, kā pirmais aizdevums bez komisijas maksas. Jo te jebkurš aizdevums ir tāds pats kā nākamais, mainās tikai summas kuras tu aizņemies un kuras tu atdod. Vivus ir viens no tiem aizdevējiem, kas tiek plaši izmantots tieši tādēļ , ka ļauj aizņemties uz ilgākiem termiņiem. Tas lieliski noder ja tev aizņemties vajag reti un ar banku aizdevumiem īsti tev negribas nodarboties. Tad nu ņem un izmanto vivus.

Daudzi arī iespējams nemaz nevar saņemt banku aizdevumu, jo neizpildās kāds no nosacījumiem, kas nepieciešami lai bankā saņemtu aizdevumu. Tikai kā šis ir viens no ērtākajiem risinājumiem.

4. Ladyloan.lv

Ladyloan ir aizdevējs kas tirgū parādījies ir salīdzinoši nesen. Kompānijas piedāvājumā ir aizdevums no 50 līdz 500 euro ar termiņu no 7 līdz 30 dienām. Gluži tā pat kā lielākā daļa pārējie aizdevēji. Kā savā mājas lapā vēsta aizdevējs šie aizdevumi paredzēti daudzām lietām. Kā piemēram , saplīšušas veļasmašīnas remontam vai kādam pirkumam kas sen kārojas. Tikai tas pēdējais ir jāizvērtē, vai tiešām ir vajadzīgs. Varbūt labāk iztikt bez tāda pirkuma.

Tāds intersants fakts ar ko īpaš ir šis kredītu apskats un šis aizdevējs? Šī aizdevēja mājas lapa ir tā teikt īstenās meitenīgās krāsas. Rozā. Līdz ar to tā vairāk izceļās uz citiem aizdevējiem. Bet tas tikai norāda uz to ka aizdevējs ir padomājis par sava zīmola identitāti. Kas starpcitu ir tikai patīkami.

Kredītu apskats nr 2

Līdz ar to arī otrais kredītu apskats ir galā. Gaidi nākamo apskatu. bet ja interesē kas bija pirmajā, tad vari to aplūkot saitē raksta sākumā. Tajā mēs apskatījām aizdevēju SMScredit.

Kopsavilkums ir tāds pēc šī apskata ir sekojosš. Liela daļa aizdevēju ir gandrīz līdzīgi piedāvājumi. Atšķiras tikai procentu likmes un maksimālās summas. Kā arī ir aizdevēji, kuri tirgū startē ar vairākiem zīmoliem.