Ātro kredītu salīdzinātājs

Ātro aizdevēju apskats – SMSCredit

Viens no pašiem pirmajiem aizdevējiem. Smscredit – Pats populārākais un arī pirmais ātro kredītu izsniedzējs Latvijā.Nedaudz no vēstures. SMSCredit ir pirmais aizdevējs kas Latvijā sāka izsniegt aizdevumus kā īstermiņa aizdevējs. Daudzi šos aizdevumus sauc par sms kredītiem, jo kā jau saprotat. Tas viss pielipa no tā ka kādu laiku vienīgais aizdevējs bija smscredit. Ar laiku parādījās vēl. Smscredit īpašnieki izveidoja vēl vienu aizdevēju. Vivus.lv . Ar laiku nāca vēlciens ātro aizdevēju portāls: ondo.lv

Smscredit piedāvā aizņemties no 50 līdz 425 euro uz termiņu līdz 30 dienām. Gluži tāds pats aizdevējs kā jebkuri citi aizdevēji, bet ar jau lielāku pieredzi. Kas uzkrāta esot kā  pirmajam šajā tirgus nišā.Pašos pirmsākumos smscredit bija iespējas izsniegt aizdevumu jebkuram. Bija iespējams aizņemties jebkurā laikā. Arī ātrie kredīti bez darba vietas bija normāla parādība, nevis kā tagad. Tagad šie aizdevumi ir liegti. Tieši dēļ tā lai cilvēki neiekūltos vēl lielākos parādos.

Diemžēl arī sms credit bija viens no tiem aizdevējiem kuri tika nozākāti. Tādā situācijā nonāca lielākā daļa ātro aizdevēju. Tas viss tikai dēļ tā ka cilvēki izmantoja pakalpojumu ne tā kā to vajadzētu darīt. Daļa aizņēmās ballītēm, nezinot kā un vai vispār varēs atmaksāt aizdevumu. Vēl daļa uzskatīja ka bez darba aiznemties ar nav nekas traks. Bet kā izrādījās tā nebūt nav.

Taču ir arī labās lietas. Protams, nevisi cilvēko to uzskata par labu lietu. Daļa to uzskata par mēģinājumu cilvēku acīs palikt labajiem tēliem. Lai kā arī tas ir domāts. To zinās tikai paši idejas autori. SMS credit ātro aizdevēju vidū izcēlās ar portāla Labie darbi izveidi. Šajā portālā cilvēkiem ir iespēja balsot par citu cilvēku pieteiktajiem projektiem un labākie pāris projekti saņem finansējumu lai varētu pieteikto ideju īstenot. Ar Labie darbi projekta gādību ir veikts ļoti daudz. Un iespējams, ka pat lielākā daļa ir aizmirsusi kurš ir šī portāla idejas autors. Ko ar šo vēlamies pateikt?  Pirmāmkārtām pakalpojums ir jāizmanto tā kā tas paredzēts. Tā tu izvairīsies no liekām klapatām. Nākamais kas jāielāgo. Lai arī kā mums nepatiktu ātrie kredīti, kādam tas ir noderīgi. Daļa cilvēku nevarētu aizņemties bankā un bankas nemēdz izsniegt tādus aizdevumus kas ir zem 500 eur.

Vēl , lai arī nosodām kādu , atceries ka beigās var sanākt sūkstīties par to. Piemēram, tie paši kas nozākāja smscredit ka viņi tagad ar saviem procentiem “aplaupa” mūs. Tomēr pievienotā vērtība kas nāk atpakaļ nodokļos un caur labiedarbi.lv ir daudz lielāka. Finālā arī to enerģiju ka patērējam nozākājot citus ir iespējams paveikt daudz ko labu.