background

TOP Ātrie kredīti

Mes atradām 24 labākos piedāvajumus tiesi tev!

reklama
reklama

Kas ir ātrie kredīti internetā?

Ātrie kredīti ir īstermiņa aizdevumi tavām ikdienas vajadzībām. Tie ir aizdevumi summā līdz 300-400 Euro ar termiņu līdz 30 dienām. Ar retiem izņēmumiem uz ilgāku termiņu. Ja tev šie termiņi ir par īsu vienmēr varēsi pagarināt. Vēl pastāv arī ātrie kredīti kas izsniedz lielākas summas un uz vairāk nekā 1 mēnesi. Šie aizdevēji izsniedz uz termiņu kas mēs pārsniegt par sešus un vairāk mēnešus. Šie ilgtermiņa aizdevēji var būt labs risinājums, ja nevēlies uzreiz atdot visu aizdevumu. Šajā gadījumā tev būs jāveikt ikmēneša maksājums. Ātrie kredīti var būt gan tavs draugs gan ienaidnieks. Viss atkarīgs kā pret to izturēsies. Ja būsi apzinīgs un atdosi laikā, tad tas tev problēmas nesagādās. Bet ja tomēr kavēsi maksājumus vai nemaksāsi vispār tad problēmas garantētas . To nevēlamies neviens. Tāpēc aizņemies atbildīgi un padoma vai tev to tiešām vajag. Varbūt vari iztikt bez šī aizdevuma.

Kas ir kredītlinija?

Ātro aizdevumu produktu grozu ir papildinājis jauns pakalpojums. Gan jau kāds ir pamanījis, ka viņa izvēlētais aizdevējs piedāvā arī kredītlīniju vai patēriņa tipa kredītu. Tad nu šis ir jauns ar kuru arī jūs iepazīstinām, bet tā kā tas skaitas jau pa visam cits aizdevumu tips. Tas esam nodalījuši arī atsevišķi aizdevējus kas piedāvā kredītlīniju. Ar aizdevējiem varat iepazities kredītlīnijas sadaļā. Tur arī iepazīstināsim tevi ar šo pakalpojumu. Bet ja esi pa slinku lai to visu lasītu, tad iesākumam iepazīstināsim tevi šeit. Ta nu kredītlīnija ir sava veida ātrais kredīts. Tikai tas atsķiras ar to ka cilvēks uzreiz var redzēt sev pieejamo summu. Jo aizdevējs pirms piešķirt jums kredītlīniju izvērē cik lielu summu viņš jums drīkst uzticēt. Savā ziņā labi un kas pats galvenais, pie visas uzreiz nav jāķeras klāt. Tu zini savu kredītlimitu un tad nu aizņemies tā ietvaros.

Jāmaksā arī ir tikai par izmantoto summu. Tas ir labs risinājums, jo reti kuram gribētos ko maksāt tikai par to ka viņš zin ka ir kur aizņemties ja ir vajadzība. Tā kā šis pakalpojums ir ērts papildinājums tradicionālajiem ātrajiem kredītiem.Tāpat šī ir opcija tiem, kas ne pa kam nevēlas ielaisties attiecībās ar bankām. Taču iespējams šie aizdevumi tāpat kā ātrie kredīti var ne īpaši labi ietekmēt iespēju saņemt aizdevumu bankā.ātrie kredīti salīdzinātajā

Kāpēc tieši ātrie aizdevumi?

Ātrie kredīti savu nosaukumu ieguva pateicoties tam, ka pozitīvas atbildes gadījumā no kredīta pieteikuma iesniegšanas līdz naudai tavā kontā var paiet maksimums 15-20 minūtes. Protams, gadās arī ka paiet ilgāk laiks. Bet tas nav bieži. Līdz ar šis aizdevums tev ir pieejams daudz ātrāk kā bankas izsniegtais aizdevums. Jo lai no bankas saņemtu aizdevumu, tav ir jādodas uz banku vai jāapmeklē internetbankas vietne un jāaizpilda pieteikums tur. Tas jau nebūtu tas ilgākais. Bankās katru kredīta pieprasījumu izskata kredītu speciālists. Kurš vadoties pēc bankas politikas izlemj vai piešķirt vai nepiešķirt jums aizdevumu. Un šī kredītu speciālista atbilde var aizņemt vienu un vairāk dienas. Ātro kredītu jomā atkal lietas notiek ātrāk, jo tiek izskatīti jūsu norādītie dati par to kādi ir jūsu ienākumi, kā arī pārbaudīts vai jūs neesat tā sauktajā melnajā sarakstā.

Ar ko ātrie kredīti internetā atšķiras no patēriņa kredītiem

Pats svarīgākais. Šie kredīti atšķiras no patēriņa kredītiem ir aizdevuma laiks. Protams, arī pārējie nosacījumi ir daudz savādāki. Ātrie kredīti ir domāti kā īstermiņa aizdevumi, piemēram, gribas vai arī nepieciešams veikt kādu prikumu , kas nav ieplānots, bet līdz algas dienai nav iespējams pagaidīt. Vai nu tas ir dēļ kādas akcijas vai kā. Tad nu vari aizņemties no kāda no ātro kredītu izsniedzējiem. Patēriņa kredīta izsniegšanas process ir daudz garāk. Tas var aizņemt vismaz 1-2 dienas nevis 5-10 minūtes, kā tas ir ātro kredītu gadījumā. Tā ir viena no lietām. Vēl arī atsķiras naudas summas. Patēriņa kredīti parasti ir no 500 euro un vairāk , jo bankām nav izdevīgi aizdot cilvēkiem mazas summas. Tāpēc šo nišu tirgū aizņem ātrie kredīti. Tā laikam arī būs tā galvenā atšķirība, ka ātrie kredīti ir daudz pieejamāki nekā patēriņa kredīti.

Kas būtu jāzina aizņemoties

Svarīgākais, kas būtu jāzina jau pirms pieteikuma aizpildīšanas ir iemesls kāpēc gribi aizņemties. Neiesakām aizņemties, ja tev naudu vajag kādām izklaidēm. Jo tomēr tā nebūs atbildiga aizņemšanās. Par to kas ir atbildīga aizņemšanās vari izlasīt zemāk.

Kā jāizmanto salīdzinātājs

Euroatriekrediti.lv ir ātro kredītu salīdzinātājs. Lai aizņemtos gudri un pareizi ir jāievēro pāris pamatprincipi. Tie palīdzēs ietaupīt. Pirmām kārtām viss atkarīgs no tavas aizdevumam nepieciešamās summas. Kad ir zināms cik lielu aizdevumu tev vajag, tad atlasi tos aizdevējus, kas izsniedz tik lielu aizdevumu, kā tev nepieciešams. Nākamais solis ir jānoskaidro uz cik ilgu laiku vēlies aizņemties. Atkal atlasi aizdevējus pēc šī raksturlieluma. Pats galvenais ir procentu likme. Šis ir viens no tiem raksturlielumiem kas ļaus ietaupīt naudu. Un tad pats pēdējais faktors – Pirmais aizdevums bez procentiem. Tas palīdzēs ietaupīt ja kādreiz jau nebūsi ātro kredītu ņēmis pie kāda no aizdevējiem un tagad to darīsi vēlreiz.

Kas ir atbildīga aizņemšanās

Ja reiz runājam par aizņemšanos, tad jāizskaidro kas ir atbildīga aizņemšanās. Ātrie kredīti ir viens ļoti ērts pakalpojums. Bet tas ir arī ir ļoti viltīgs. Kādēļ? Tāpēc ka naudu ir iepsējams ļoti viegli saņemt, bet atdot grūti. Atbildīga aizņemšanās nozīmē, ka tu izvērtē iespējas atdot aizdevumu. Jeb tu pirms piesakies aizdevumam apdomā vai tu spēsi šo aizdevumu atdot un vai vispār tev to vajag. Kā jau iepriekš rakstījām, pirms aizņemties vienmēr vajag apdomāties, vai tev ātrie kredīti ir vajadzīgi. Ja nav tad neaizņemies.

Kāpēc mēs esam

Mēs esam,lai piedāvātu tev iespēju aizņemties izdevīgi. Aizņemties pie pirmā ieraudzītā aizdevēja nevienmēr būs izdevīgi.Izdevīgāk ir salīdzināt. Tā vari ietaupīt. Pie mums tu vari uzzināt aktuālāko informāciju par kredītiem internetā jeb nebanku aizdevējiem . Tādējādi uzzini kurš pirmajā reizē aizdod visvairāk, kurš mazāk. Vēl vari nosikaidrot kuram ir mazākie procenti. Mūsu uzdevums ir padarīt jūsu aizdevumu izvēli daudz ērtāku un reizē arī pārdomātāku. Tas būtu, lai jūs nekļūdītos ar sava aizdevēja izvēli un tā aizdošanas nosacījumiem.

Pierakstīties jaunumiem

Saņem jaunākos un labākos kredīta piedāvājumus sava epastā jeu sodien.