Ātro kredītu salīdzinātājs

Aizdevums auto iegādei

Kā jau kāds būs pamanījis ka  piedāvājam salīdzināt ne tikai ātros aizdevumus , bet arī ir iespējams izvēlēties starp auto kredītu izsniedzējiem. Jo kā zinām, cilvēki aizņemas ne tikai izdienas tēriņu veikšanai, bet arī aizņemas auto iegādei. Domājams, ka aptuveni 90% kas iegādākjas sev jaunu auto izmanto auto līzinga pakalpojumus. Diez vai kāds no mums pelna tik daudz, lai sev jaunu auto nopirku skaidrā naudā. Tad nu iepazīstināsim kas ir aizdevums auto iegādei.

Kāpēc ir izdevīgi izmantot aizdevumu auto iegādei ?

Sāksim ar to ka pats galvenais, kāpēc izmantot. Aizdevums auto iegādei sniedz jums iespēju auto nopirkt jau rīt, bet ja tev nav nepieciešamās finanses, tad pie auto netikt. Tas, tā kā būtu jau jāsaprot visiem. Pavērojot kādas ir summas, kuras maksājam par šībrīža aktuālajiem auto. Kādas cenas bija pirms gadiem 3-4 . Paskataties pat uz sava auto. Cik tāds maksāja pirms gadiem 2-4. Lielākai daļa auto vērtība iespējams tad bijusi pat vairāk nekā 10 tūkstoši euro. Nu tādu naudu ne kurš katrs var atļauties uzreiz samaksāt. Protams, tas kurš ņēmis kredītu varēs, bet nu no algas tādu summu nesakrāt.

Galvenā auto aizdevuma būtība ir ļaut iegādāties tev auto šodien. Maksājumu gan tik tev būs jāveic katru mēnesi, bet tomēr maksāt 50-100 eur katru mēnesi ir labāk nekā būt bez auto.Lai arī aizdevums auto iegādei , kā jau visi aizdevumi, ir ar kādu konkrētu procentu likmi. Tomēr auto līzinga procenti parasti ir daudz zemāki.Līdz ar to šie ir daudz pieejamāki un arī  klientam izdevīgāki. Nesanāk pārmaksāt ievērojamas summas, izmantojot patēriņa kredītus vai kāda cita veida aizdevumus.

Kurš aizdevējs man būtu labākais?

Kuru aizdevēju teiktu tev? Protams, pirmais ir griezties pie bankas pēc auto līzinga , ja tā atsaka tad var meklēt kādu no mūsu piedāvātajiem auto kredītu izsniedzējiem.Katrā ziņā, nevaram ieteikt tādu vienu universālu aizdevēju. Jāskatās pēc katra klienta finanšu stāvokļa un citiem nosacījumiem, ko izvertē konkrētais aizdevējs. Katrā ziņā ar auto pārvietoties ir jauki, ērt, izdevīgi ( ja labs auto ) . Pozitīvākai noskaņai lai skan dziesma