Ātro kredītu salīdzinātājs

Aizdevumi studentiem.

aizdevumi studentiem

Klāt ir pirmais septembris. Apsveicam visus tos kas uzsāk mācību gaitas vai tās turpina. Šoreiz pieskarsimies varbūt jau kādreiz apskatītam tematam, bet varbūt kāds jau pats zina rezultātu šim stāstam. Šoreiz runāsim par ātrajiem kredītiem  un kādi vēl ir aizdevumi studentiem. Kā zināms studentiem ar tām naudām ir kā ir. Daļai ir daļai ar to naudu ir draņķīgāk. Kā uzlabot savu finanšu situāciju studējot? Kā zināms, ja nespēj kātrīgi veltīt uzmanību studijām , tad ar tām neveicas kā gribētos. Tāpēc piedāvājam aplūkot iespējas kā iegūt kādu finanšu atbalstu studiju procesa laikā. Tomēr garantēti ienākumi ir ļoti liels atbalsts. Arī morāli. Tev vairs tad nav jādomā kā iegūt naudu dzīvošanai kamēr mācies.

Kādi aizdevumi studentiem ir pieejami

Sāksim ar to ka ātrie kredīti studentiem nav pieejami. Protams ir izņēmumi. Studenti pie aizdevumem var tikt. Pirmā iespēja ir tikai ja strādā. Tad ir visas iespējas aizņemties no kāda ātrā kredīta izsniedzēja. Jo kā zināms ātrie kredīti nav pieejami tiem, kas nestrādā un kuriem nav oficiāli ienākumi. Mums nav ziņas par to vai studentu stipendija skaitas kā ienākumu avots. Tad nu daļai šī iespēja nespīd. Varbūt pat labi. Par cik zinām ka ne visi studenti ir apzinīgi. vismaz mazākas iespējas ka sataisīs kādu ziepi.

Otra iespēja stuentam saņemt kādu naudu ir studējošā kredīti. Tas pat varbūt ir labākais risinājums studentiem. Jo aizdevumu jāsāk atmaskāt pēc studiju beigām. Ja sudijas pamet pusratā, tad ātrāk nekā ja skolu pabeidz ar diplomu kabatā. Ar šo kredītu ir viens labums, studentam katru mēnesi kontā nonāk konkrēta naudas summa. Konkrētāk par studējoša kredītiem var iepazīties swedbank lapā vai SEB bankas mājas lapā .

Katra aizdevuma plusi un mīnusi

Kā jau katrai lietai. arī šiem aizdevumiem ir plusi un mīnusi. Sāksim ar ātriem kredīiem. Pirmām kārtām sāksim ar to ka jau minējām, šie aizdevumi ir pieejami tikai tiem kas strādā. Pilna laika studentiem ar to strādāšanu ir tā pagrūti. Tāpēc viņiem šie aizdevumi pēc definīcijas nav pieejami. Ja vienīgi viņiem paveicas un tas tiek piešķirts. Kā pozitīvā lieta šiem aizdevumiem ir tas ka šie aizdevumi ir uz mēnesi. Īstermiņa vajadzībām šis ir labs variants. Bet ja salīdzinam ar studējošā kredītiem tad tas ir atkal naudas avots uz kuru var paļauties visu laiku kamēr mācies. No pirmā kursa līdz pēdējam kursam. Arī runājot par atmaksām. Ātrie kredīti ir jāatmaksā mēneša laikā savukārt studējoša kredīti ir labāki. Tiem mācību laikā ir jāmaksā procenti, kas ir ļoti zemi salīdzinot ar ikvienam piejamiem patēriņa vai sms kredītiem. Tur procentu likmes ir palielas. Studējoša kredītiem tās ir zem 10%.

Tomēr lai iegūtu precīzāku un korektāku informāciju ir nepieciešams pameklēt katru konkrētu banku. Vai vismaz apskatīt iepriekšējās saites uz studējošā kredītiem. Tur būs izklāstīti arī visi noteikumi un informācija par maksājumiem. Katrā ziņā pirms aizņemies apdomā vai varēsi to apmaskāt.  Svarīgi arī lai ievēro citus pareizas aizņemšanās noteikumus.