Ātro kredītu salīdzinātājs

5 pazīmes kas liecina ka tev nevajag aizņemties ātros kredītus

Kā jau iepriekš rakstījām ir dažādi iemesli kādēļ tiek atteikti ātrie kredīti. Tad nu šoreiz parunāsim par to kādas ir pazīmes kad tev nevajadzētu aizņemties. Daļēji tad pārklāsies ar jau iepriekš publicēto informāciju, bet atkārtošana tikai palīdzēs to atcerēties. Kādēļ atkal pārcilājam šo tematu ? Tāpēc ka cilvēkiem ātrie kredīti internetā  ir pirmais variants kur ņemt naudu. Bet reti kurš jau padomā par to vai tas viņam der vai nē. Tāpēc nākas izglītot cilvēkais, lai pēc tam viņiem nebūtu problēmas ar neatmaksātiem kredītiem.Kaut gan pēc pēdējiem grozījumiem šādi gadījumi ir dzirdēti aizvien retāk un retāk.

Nelieli ienākumi

Bieži paša vajadzība aizņemties rodas no tā ka ir nepietiekami līdzekļi vai arī parlieku lieli tēriņi.Un tādēļ rodas nepieciešamība pēc papildus naudas līdzekļiem. Kāds tos rod atrodot labāku vai papildus darbu, bet ir kāds kas vienkārši aizņemsies. Tādos gadījoms iesakam izvēlēties pirmo variantu vai arī iztikt bez. jo ja naudas ir maz, aizņemšanās tikai iedzīs cilvēku vēl lielākās problēmās nekā ja viņš iztiks bez šīs naudas.

Aizņemties neapdomīgi

ātrie kredīti internetāŠis mazliet atsauksies ar nākošo iemeslu.Liela daļa cilvēku reti kad padomā uz priekšu pirms pieņem lēmumus. Tas pats ir ar kredītiem. Cilvēki aizņemas neapdomīgi. Tādā veidā ātrie kredīti var kļūt par diezgan lielu prblēmu. Kas ir tās lietas par kurām cilvēki nepadomā? Lielākoties  cilvēki nepadomā cik īsti vinām vajag un aizņemas vairāk. Ar domu, ja jau dod tad jāņem cik vien dod. Līdz ar to rodas pirmās grūtības – atmaksāt aizdevumu. Jo paņemt naudu ir viegli, bet brīdī kad jāatdod tad paliek žēl.Tāpēc vēlams apdomāt pirms aizņemies. Padomā cik vari aizņemties un vai tev to vajag.

Aizdevums nepieciešams izklaidei

Kā jau iepriekš pieminējām aizņemties neapdomīgi ir ļoti viegli un iespējams viens no biežākajiem iemesliem pašā šo aizdevumu sākuma periodā. Kad daudzi aizņēmās naudu lai izklaidētos.  Tie bija laiki kad vispār šī nozare bija tik stingri pārvaldīta ar dažādiem noteikumiem.Šodien salīdzinot ar tiem laikiem ir ļoti daudz dažādi likumi, kas izslēdz šādas iespējas. Piemēram, klientam ir jānorāda vienākumi un kādi viņam ir maksājumi.  Jo kā minējām pašlaik bankas neļauj aizņemties gadījumos ja maksājuma summa ir vairāk kā 30% no jūsu ienākumiem.Protams, šīe procenti var atšķirties. Tā kā ja gribi aizņemties lai varētu padzert aliņu. Aizmirsti par to. Nebūs tā labākā ideja.

Jau ir kāds aizdevums

Ja jau tev ir aizdevums un tu vēlies aizņemties vēl vienu. Tas uz neko labu neved. It īpaši ja aizņemies lai atdotu vienu aizdevumu, jo ar katru nākamo aizdevumu tev ir jāaizņemas lielāka summa ko atdot. Protams ja tu aizņemies pirmo reizi tad var trāpīties ka aizņemies bez procentiem. Diemžēl tā ne vienmēr ir . Un ja tu nevari atdot vienu aizdevumu, kur būs garantija ka varēsi atdot kādu no nākamjiem. Tāpēc labāk uzreiz sazināties ar aizdevēju un mēģināt atrast kādu situācijai draudzīgu risinājumu kā iziet no situācijas.

Aizņemies lielas summas

Lielas summas arī ir pieejamas pie ātro kredītu izsniedzējiem, kā vivus.lv un citiem. Bet ja tavi ienākumi atļauj tad izdevīgāk būtu izmantot banku un pieteikties patēriņa kredītam. Kāpēc? Patēriņa kredīts esot dārgi, jo esot lieli procenti. Taču salīdzinot to ar ātriem kredītiem, patēriņa kredīta procenti ir ievērojami mazāki līdz ar to pakalpojums izdevīgāks. Arī ja paskatamies ilgtermiņā. Kādreiz savajagoties kādu lielāku kredītu, bankai var nepatikt ja esi aizņēmies ātros kredītus un lielās summās, bet atmaksāts patēriņa kredīts būs liels pluss jo banka redzēs ka reiz pret viņu jau savas saistības esi izpildījis. Tas var kalpot kā papildinājums argumentiem ka varēsi atmaksāt kredītu.

Šie nav vienīgie fakti kas liecina ka nav vēlams aizņemties, bet šie ir iespējams vieni no populārākajiem faktiem. Cerams, ka no šī visa cilvēki mācīsies un aizņemsies tiešām kad vajag nevis kad viņi vēlas. Kā arī apdomās cik viņi var aizņemties, cik viņiem tas izmaksās un vai maz viņu vai ģimenes budžets to spēs pavilkt. Esi uzmanīgs un aizņemies izdevīgi